Články - A-tým

Nešťastný závěr podzimu, Blansko nestačilo na Zlín B

sobota 13.11.2021 | Tadeáš Mima

S nepříznivou bilancí končí podzimní část MSFL pro fotbalisty Blanska. Poslední duel před pauzou dopadl porážkou 0:1 se Zlínem B a Jihomoravané přezimují na osmé příčce tabulky.

Jediný gól rozhodl, Hlučín vyhrál rychlou trefou z druhé půle

sobota 6.11.2021 | Tadeáš Mima

Nepohlídali si rychlý únik a potom toho litovali. Blanenští fotbalisté podlehli v patnáctém kole MSFL Hlučínu, který uspěl 1:0 díky úspěšnému nástupu do druhého dějství. Jediným střelcem utkání se stal Radovan Lokša a poslal Blansko na sedmou příčku.

Blansko dohnalo manko, ale Uničov rozhodl v nastavení

neděle 31.10.2021 | Tadeáš Mima

Jen chvilku od remízy venku byli blanenští fotbalisté. Na hřišti Uničova se dotáhli z 0:2 na 2:2, nicméně v posledních sekundách inkasovali potřetí a domů jeli s prázdnou. Rozhodující gól dal Jakub Svoboda a poslal Blansko na šesté místo MSFL.

Výrazné vítězství! Blansko dalo čtyři góly Velkému Meziříčí

sobota 23.10.2021 | Tadeáš Mima

Pohodlným výsledkem uspěli fotbalisté Blanska. Ve třináctém kole MSFL rozstříleli hosty z Velkého Meziříčí, a to rovnou rozdílem 4:0. Ještě během první půle však měl soupeř několik solidních situací, kterými Jihomoravany potrápili.

Neúspěch Blanska, od Kroměříže schytalo prohru i červenou kartu

pátek 15.10.2021 | Tadeáš Mima

Z venkovního hřiště se fotbalisté Blanska opět vrací bez bodu. Stejně jako v Olomouci inkasovali třikrát také v Kroměříži, kde soupeř rozhodl už v první půli. Později přišla i červená karta pro brankáře Petra Nešetřila, která ještě umocnila dojem z duelu.

Jasný úspěch pro Blansko! Frýdku nadělilo bůra

sobota 9.10.2021 | Tadeáš Mima

Úspěšný duel mají za sebou blanenští fotbalisté. V jedenáctém kole MSFL zničili před svými fanoušky Frýdek-Místek pěti góly. Dvakrát se zapsal mezi střelce Reteno Elekana, domácí formu opět potvrdil Mach.

Blansko bez bodů, béčko Olomouce dominovalo ve druhé půli

neděle 3.10.2021 | Tadeáš Mima

Přesvědčivý výsledek si připisuje rezerva Sigmy Olomouc proti fotbalistům Blanska. Jihomoravský tým udržel v poločase skóre 0:0, nicméně po pauze se výsledek desátého kola MSFL jasně překlopil na stranu domácích.

Další úspěch pro Blansko! Uherský Brod přetlačilo 2:1

sobota 25.9.2021 | Tadeáš Mima

Výsledek, který drží blanenské fotbalisty v popředí MSFL. Na průběžné třetí místo se svěřenci Petra Vašíčka vyšplhali díky výhře 2:1 nad Uherským Brodem, i když rozdíl mohl být ještě vyšší. Rozhodující gól dával ve druhé půli Marek Mach.

Blansko přestřílelo Otrokovice, dvakrát skóroval Machálek

sobota 18.9.2021 | Tadeáš Mima

S úspěšným výsledkem se vrací fotbalisté Blanska z posledních Otrokovic. V osmém kole MSFL porazili tamější Viktorii 4:2 a přibližují se týmům na čele tabulky. Dva góly vstřelil Tomáš Machálek, který se v ligovém ročníku trefil už pětkrát.

Tři trefy proti Blansku, Slovácko B vyloupilo Údolní

sobota 11.9.2021 | Tadeáš Mima

Neúspěšné utkání 7. kola MSFL mají za sebou fotbalisté Blanska, kteří se vrátili zpět na stadion v Údolní ulici. Domácí prostředí jim však nepřineslo body, když zaváhali s B-týmem Slovácka 1:3. Hosté urvali vedení už v prvním poločase a navázali na něj v další části zápasu.

Útočná smršť! Blansko během šesti minut zválcovalo Vrchovinu

středa 8.9.2021 | Tadeáš Mima

Stačila chvilka, aby se skóre jasně převrátilo na stranu Blanska. Jihomoravští fotbalisté berou tři body z výjezdu na Vrchovinu, kde odpověděli na vedení domácích třemi brankami. Dvakrát mířil přesně Guy Reteno Elekana, k němuž se gólově připojil Jiří Tulajdan.

Klopýtnutí v Ostravě, Blansko schytalo čtyři góly

neděle 5.9.2021 | Tadeáš Mima

S nepříznivým výsledkem se vrací fotbalisté Blanska z Ostravy. V šestém kole MSFL se tam utkali s B-týmem Baníku, kterému dokonale vyšla první půle a získal výrazný náskok. O něj Ostravané nepřišli ani ve druhé části hry, kdy hosté předváděli zlepšený výkon.

Super nasazení a bojovnost. Zlín se v Blansku dlouho trápil

středa 1.9.2021 | Tadeáš Mima

Bojovný výkon, za který se Blansko nemusí stydět. Domácí fotbalisté ve druhém kole MOL Cupu přivítali prvoligový Zlín a rozhodně se ho nezalekli. Blanenský tým měl řadu solidních šancí a hosté neměli vůbec lehkou práci.

Blansko obrátilo vývoj duelu s Rosicemi a slaví vítězství!

neděle 29.8.2021 | Redakce

Šlágr šestého kola byl v případě MSFL celkem jasný - Blansko - Rosice. Na obou stranách hráči, kteří prošli druhým týmem a navíc oba týmy okupovali přední příčky tabulky celé MSFL. Rosice šly jako první do vedení, ale Blansko dvěma góly vývoj zápasu obrátilo ve svůj prospěch a po závěrečném hvizdu mohlo slavit tři body!

Sedmigólová smršť ve Znojmě! Blansko po obratu bere tři body

pátek 20.8.2021 | Tadeáš Mima

Skvělý druhý poločas předvedli blanenští fotbalisté ve Znojmě. S předposledním týmem MSFL sice prohrávali, ale díky zlepšenému výkonu obrátili a odvezli si všechny body za výsledek 5:2. Svěřenci kouče Petra Vašíčka tak zůstávají ve hře o přední příčky soutěže.

Další stránky
123456>>

Copyright © 2007-2021 & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu