Články - B-tým

Rezerva si okres nezahraje, farmou bude Sokol Bořitov

úterý 15.7.2014 | Boris Hasa

B l a n s k o - Rezerva FK Blansko sestoupila do okresního přeboru, ten si však v následující sezóně nezahraje. Vedení klubu se rozhodlo pro její zrušení a zapojení se do projektu FARMA. Tuto roli bude plnit účastník 1.A třídy, skupiny A Sokol Bořitov.

 

Rezerva v derniéře prohrála a sestupuje

úterý 17.6.2014 | Boris Hasa

D o u b r a v i c e / B l a n s k o - Rezerva FK Blansko v posledním utkání sezóny v okresním měření sil s Doubravicí nad Svitavou odešla jako poražená po výsledku 1:3. Po dvou letech tak sestoupila do okresního přeboru. Jedinou branku vstřelil v prvním poločase Michal Skoupý.

 

Rezerva porazila Bohdalice a stále živí naději na záchranu

úterý 10.6.2014 | Miloš Vašák st./Boris Hasa

B l a n s k o - Rezerva FK Blansko se v derniéře před domácím publikem vytáhla. Svěřenci trenéra Ivana Študenta si na Mlýnské vyšlápli na třetí celek tabulky Bohdalice, který porazili po dvou brankách Ladislava Hansla a jedné Adama Zavorala 3:2. Minimálně do soboty živí naději na záchranu.

 

Porážka v Letonicích odsunula záchranu rezervy do oblasti teorie

úterý 3.6.2014 | Miloš Vašák st.

L e t o n i c e / B l a n s k o - Dvě kola před koncem 1.B třídy skupiny A má rezerva FK Blansko už jen teoretickou naději na záchranu v soutěži. O této skutečnosti rozhodla porážka svěřenců trenéra Ivana Študenta v Letonicích 1:2, která byla již šestnáctou v sezóně.

 

Rezerva se díky další výhře odlepila ode dna

pondělí 26.5.2014 | Miloš Vašák st.

B l a n s k o - Rezerva FK Blansko se tři kola před koncem soutěže odlepila ode dna. V přímém souboji o 13. místo porazili svěřenci trenéra Ivana Študenta na domácím trávníku na Mlýnské Sokol Švábenice 6:0 a uchovali si tak naději na záchranu.

 

Rezerva s okleštěnou sestavou v Podolí nebodovala

pondělí 12.5.2014 | Miloš Vašák st.

P o d o l í / B l a n s k o - Fotbalisté B týmu FK Blansko pět kol před koncem soutěže zůstávají na posledním místě tabulky. Na hřišti Podolí u Brna se sice v okleštěné sestavě srdnatě prali o bodový výsledek, odešli však poraženi po výsledku 1:3.

 

Rezerva na bodový import z Čebína nenavázala

pondělí 5.5.2014 | Miloš Vašák st.

B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko B si opět zkomplikovali cestu za záchranou. Svěřenci Ivana Študenta nedokázali v domácím duelu se Svratkou Brno povrdit předchozí venkovní výhru v Čebíně a podlehli svému soupeři poměrem 1:3.

 

Rezervě vystřelil v Čebíně výhru Ladislav Hansl

pondělí 28.4.2014 | Miloš Vašák st.

Č e b í n / B l a n s k o - Velmi důležité vítězství vybojovali v rámci 19. kola 1.B třídy, skupiny A fotbalisté FK Blansko B. Svěřenci Ivana Študenta díky dvěma trefám Ladislava Hansla odvezli tři body z horké půdy Čebína a stále mohou pomýšlet na záchranu.

 

V souboji rezerv se radoval Rousínov B

středa 23.4.2014 | Miloš Vašák st.

B l a n s k o - Rezerva FK Blansko prohrála potřetí za sebou. V rámci 18. kola 1.B třídy, skupiny A nestačili svěřenci kouče Študenta v domácím prostředí na Rousínov B, kterému podlehli 2:4. Záchrana se jim tak vzdaluje.

 

Rezerva byla v Tišnově lepším týmem, opět ji zradila produktivita

úterý 15.4.2014 | Miloš Vašák

T i š n o v / B l a n s k o - Fotbalistům FK Blansko B se na jaře herně daří, po několikáté je však zradila produktivita. Po domácí smolné porážce s vedoucím Lipovcem tentokrát svěřenci Ivana Študenta nejtěsnějším rozdílem podlehli Tišnovu na jeho hřišti 1:2.

 

Rezerva přišla o remízu v poslední minutě

čtvrtek 10.4.2014 | Pavel Paděra/Miloš Vašák st.

B l a n s k o - Smolné utkání odehráli v rámci 16. kola 1.B třídy, skupiny A fotbalisté FK Blansko B. Na domácím trávníku se proti favorizovanému Lipovci snažili vstřelit vedoucí branku, nakonec však v poslední minutě inkasovali a bodově tak vyšli naprázdno.

 

Rezerva byla v Rájci blízko vítězství

úterý 1.4.2014 | Miloš Vašák st./Boris Hasa

R á j e c / B l a n s k o - Bezbrankovou remízou skončilo úvodní jarní utkání fotbalistů B týmu FK Blansko na hřišti vedoucího celku 1.B třídy, skupiny A Rájce-Jestřebí. Svěřenci trenéra Ivana Študenta však měli k vítězství blíže.

 

Rezerva remizovala s lídrem okresního přeboru

úterý 18.3.2014 | Miloš Vašák st./Boris Hasa

B r n o / B l a n s k o - Remízou 2:2 skončilo páté přípravné utkání fotbalistů B týmu FK Blansko, kteří v sobotu změřili síly s lídrem okresního přeboru Černou Horou. Za Blansko se gólově prosadili Adam Zavoral a Jiří Hepp.

 

Proti Černé Hoře již od 16:00

pátek 14.3.2014 | Miloš Vašák st./Boris Hasa

B l a n s k o - Zítřejší přípravné utkání B týmu FK Blansko proti vedoucímu celku okresního přeboru Černého Hoře se proti původnímu plánu odehraje již od 16:00 na umělé trávě VÚT Brno.

 

Rezerva se rozloučila s podzimem vysokou výhrou, přehrála Medlánky

čtvrtek 14.11.2013 | Miloš Vašák st./Boris Hasa

B l a n s k o - Jednozačnou výhrou 5:1 se s podzimní částí 1.B třídy, skupiny A rozloučili fotbalisté FK Blansko B. Svěřenci trenéra Ivana Študenta porazili na stadionu na Údolní Medlánky, hattrick zaznamenal Jan Nečas, po jedné brance přidali Jiří Hepp a Martin Pokorný.

 
Další stránky
123456>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2022 & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu