Napsali o nás

Napsali o nás: Po kolapsu už neměl Traoré hrát fotbal. Nyní vyhlíží s Blanskem druhou ligu

pátek 15.11.2019 | Jaroslav Kára/Deník

Blansko, Brno – Do Brna přišel jako zjevení. Před sedmi lety se poprvé objevil na soupisce prvoligového áčka Zbrojovky a vedení klubu si od guinejského fotbalisty slibovalo, že bude nejen tahoun týmu, ale časem se stane zajímavým exportním zbožím. Jenže Mohamed Traoré svůj potenciál nenaplnil. Na vině bylo zdraví.

 

Napsali o nás: Podzimního vítěze MSFL čeká těžká volba: pokusí se o Blansko o postup?

čtvrtek 14.11.2019 | Jiří Punčochář/idnes.cz

Fotbalisté Blanska na podzim v MSFL dvakrát posunuli rekord soutěže v návštěvnosti, udrželi vítěznou sérii na domácím hřišti (při celkovém skóre 26:4) a především jsou již teď jistým „půlmistrem“ třetí ligy. Před posledním podzimním kolem mají na čele tabulky náskok sedmi bodů před druhou Olomoucí B, a tedy i jistotu prvního místa do zimní přestávky.

 

Napsali o nás: Fotbalisté Blanska napoprvé roli favorita nezvládli. V oslabení zachraňovali bod

úterý 27.8.2019 | Deník/Zdeněk Vlach

B l a n s k o Blanenský nováček Moravskoslezské fotbalové ligy zůstává i po zápase v Dolním Benešově bez porážky. Remízu 1:1 ovšem trenér Zbyněk Zbořil jednoznačně vyhodnotil jako ztrátu dvou bodů.

 

Napsali o nás: Fotbalisté Blanska porazili rezervu Zlína a patří do vedoucí šestky

úterý 20.8.2019 | Deník/Zdeněk Vlach, Foto: Josef Kratochvíl

B l a n s k o - Blanenský nováček Moravskoslezské fotbalové ligy pokračuje ve sbírání bodů. Tentokrát o všechny obral rezervu prvoligového Fastavu Zlín.

 

Napsali o nás: Klidně můžeme hrát o postup do druhé ligy, říká opora Blanska Přerovský

pátek 26.7.2019 | Deník/Zdeněk Vlach

B l a n s k o - Za brněnskou Zbrojovku si zahrál i nejvyšší českou fotbalovou soutěž, teď je jednou z tváří Blanska. Sedmadvacetiletý záložník Daniel Přerovský pokračuje v týmu nováčka Moravskoslezské fotbalové ligy. „Jsem rád, že zůstávám. Máme dobré mužstvo a trenéra Zbořila, který má kvalitní tréninky. I kvůli nim jsem v Blansku. Mohu se pak lépe rozvíjet,“ prohlásil Přerovský.

 

Napsali o nás: Fotbalisté Blanska ztratili první body. Málem všechny

pondělí 18.3.2019 | Deník/Zdeněk Vlach, Foto: Josef Kratochvíl

B l a n s k o - Hned v prvním jarním utkání ztratili fotbalisté Blanska podzimní čistý štít. O první dva divizní body přišli v Humpolci, když v samém závěru dokonce museli dotahovat remízu 3:3.

 

Napsali o nás: Plní si třetiligový sen. Podnikatel Merta zlákal do Blanska hvězdy

úterý 19.2.2019 | Deník/Jaroslav Kára

B l a n s k o - Stál za tišnovským fotbalovým „zázrakem“, jenže klub z Brněnska po neshodách s vedením před rokem z vlastní vůle opustil. Přestože v tu chvíli neplánoval další zapojení do fotbalu, nakonec jeho vášeň pro sport opět zvítězila. Nyní stojí úspěšný podnikatel Oldřich Merta za jiným „zázrakem“, tentokrát z Blanska – suverénním lídrem Moravskoslezské divize D. „Chci poznat atmosféru nejvyšší amatérské soutěže na Moravě,“ vzkázal Deníku Rovnost.

 

Napsali o nás: Do fotbalového Blanska přichází 58 prvoligových gólů. S kanonýrem Ordošem

úterý 5.2.2019 | Deník/Zdeněk Vlach

B l a n s k o - Před zahájením zimní přípravy suverénní lídr fotbalové divize FK Blansko avizoval, že významné posily přivede až v létě. „Samozřejmě, kdyby se naskytlo něco mimořádně zajímavého, tak bychom určitě reagovali ihned,“ nechal si tehdy „otevřená vrátka" trenér Tomáš Kolouch. A tato situace tento týden nastala.

 

Napsali o nás: Fotbalistou Blanenska za rok 2018 je divizní kanonýr David Bednář

úterý 15.1.2019 | Deník/Zdeněk Vlach, Foto: Petr Nečas, archív

B l a n s k o - Okresní fotbalový svaz Blansko už po šestnácté vyhlásil svého nejlepšího fotbalistu za uplynulý rok. V zámeckém skleníku v Boskovicích převzal pomyslnou královskou korunu za rok 2018 záložník divizního lídra FK Blansko David Bednář. Kompletní výsledky nabídneme v dalším článku.

 

Napsali o nás: Postupujeme, protože se chceme lepšit, říká trenér dorostenců Blanska Veselý

středa 4.7.2018 | Deník/Zdeněk Vlach, Foto: Josef Kratochvíl

B l a n s k o - Po loňské reorganizaci mládežnických soutěží nemohli dorostenci Blanska postoupit do Moravskoslezské ligy, přestože divizi suverénně vyhráli. Jejich výsledky v uplynulém roce ovšem jasně potvrdily, že do nejvyšší moravské dorostenecké soutěže patří a že to v Blansku s mládeží dělají dobře. Starší tým opět vyhrál divizi s náskokem 14 bodů na druhý Hodonín. „V současném dorostu jsou další hráči schopní hrát za mužské áčko,“ vystihuje hlavní smysl své práce trenér staršího družstva Zdeněk Veselý.

 

Napsali o nás: Blanenští fotbalisté si z Vysočiny přivezli nejen body, ale i víkendové volno

úterý 10.4.2018 | Deník/Zdeněk Vlach, Foto: Josef Kratochvíl

T ř e b í č - Druhé jarní vítězství a druhé v sezoně na hřišti soupeře. Blanenští fotbalisté plní jarní plány a stíhají střed divizní tabulky.

 

Napsali o nás: Stavíme základ pro příští roky, říká trenér fotbalistů Blanska Martin Maša

neděle 14.1.2018 | Deník/Zdeněk Vlach, Foto: Josef Kratochvíl

B l a n s k o - V létě, když narychlo převzal fotbalisty Blanska, moc prostoru k manévrování neměl. Zimní příprava, která začne v úterý, by už měla probíhat podle jeho představ. Cíl zůstává stejný, záchrana mužstva v divizi. „Ale nemáme nůž pod krkem,“ upozorňuje trenér Martin Maša.

 

Napsali o nás: Fotbalové Blansko přežilo krizový podzim. Na jaře trenér Maša už nezačne od nuly

pátek 17.11.2017 | Deník/Zdeněk Vlach, Foto: Josef Kratochvil

B l a n s k o - Plánovanou předehrávku prvního jarního kola svých soutěží moravská řídící komise fotbalu zrušila. V FK Blansko tak mohou předstihu bilancovat první podzim v divizi po sestupu z Moravskoslezské ligy. „Chybí mně body ze Strání a z domácích remíz,“ říká trenér Martin Maša.

 

Napsali o nás: Fotbalisté Blanska využili se Šumperkem přesilovku. Ke druhému vítězství

pondělí 13.11.2017 | Deník/Zdeněk Vlach, Foto: Petr Nečas

B l a n s k o - Vítězství nad Šumperkem bylo pro fotbalisty Blanska zároveň posledním letošním zápasem na domácím trávníku. Podzimní divizní tečku by měli udělat v sobotu v Rosicích.

 

Napsali o nás: Neproměnilo šance. Blansko si přivezlo z Vysočiny jen bod za bezbrankovou remízu

pondělí 6.11.2017 | Deník/Zdeněk Vlach, Foto: Josef Kratochvil

H a v l í č k ů v   B r o d - Ve fotbalové tabulce pravdy se body získané na hřišti soupeře považují za plusové. Jeden takový si fotbalisté Blanska odvezli z Havlíčkova Brodu. Žádné velké nadšení ovšem po zápase čtrnáctého kola divizní skupiny D v blanenském táboře nepanuje. Remíza se totiž hodně podobá těm předchozím, o nichž trenér Martin Maša prohlásil, že byly dvoubodovou ztrátou.

 
Další stránky
12345>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2022 & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu