Ptejte se Tomáš Jarůšek

Útočník A týmu Tomáš Jarůšek na podzim společně s šesticí spoluhráčů zasáhl do všech 16 mistrovských utkání. V nich nastupoval výhradně na postu pravého záložníka a do listina střelců se zapsal třikrát. Zajímají vás jeho názory a to nejen ty fotbalové? V offline rozhovoru se můžete Tomáše ptát na co chcete. Otázky můžete pokládat do neděle 6. 12. 2015. Odpovědi budou na webu zveřejněny v průběhu následujícího týdne.

 
 

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 11 odpovědí v této kategorii celkem.

Tomáš Selinger (Letonice) 10.12.2015, 18:40
Proti kterému obránci v divizi se ti hrálo nejhůř?

Odpověď:
Ahoj Tomáši, s tebou jsem naštěstí do kontaktu v zápase nepřišel, možná by jsi to byl ty. Žádné jméno mě ale nenapadá. Jen obrana Pelhřimova byla specifická v tom, že nám obránci pořádně naložili a ještě uštědřili pár peprných slov, co si dovolujeme něco namítat. Navíc jejich krajní bek měl abnormální fyzičku a dával nám zabrat.
Ivo Fiala (ivo.fiala@email.cz - Brno) 10.12.2015, 18:40
Zajímá mne, jakému fandíš v lize klubu, já jsem fanouškem Slavie a přijdu si v Brně častokrát osamocen.

Odpověď:
Nejsem klasický klubový fanda, spíše bych se nazval fanouškem Ligy mistrů. Tam se podle mě hraje nejlepší fotbal a na takový se já rád podívám. Každopádně, co jsem četl, fanouškům Slavie se svítá na lepší časy, třeba se dočkáte větší podpory.
Michal Kugler ml. (kuginho7@seznam.cz - Brno) 10.12.2015, 18:39
Tomáši, jako tvého spoluhráče, mně zajímá (myslím, že i lidi by zajímalo) jak trávíš čas po sezoně. Jestli se stíháš věnovat všem faninkám, které jsi v sezoně zanedbával. :)

Odpověď:
Ahoj Michale, to relativně krátké období v zimě trávím stále aktivně, sezóna futsalu je v plném proudu, to určitě sám víš. Pravidelně a cíleně zařazuji posilovnu. A co se týče fanynek, těm se věnuji, jak jen to jde.
Miroslav (knies@email.cz - Blansko) 5.12.2015, 15:13
Ahoj Tomáši, jak vzpomínáš na své fotbalové začátky a kterými ”štacemi” jsi prošel při svém fotbalovém růstu?

Odpověď:
Dobrý den, pane Knies. Na své začátky vzpomínám jen v tom nejlepším. V přípravce naši partu nejvíce ovlivnili páni trenéři Rybář, Dvořáček, Paděra, Grim a hlavně to byl pan Hudec, ten nás uměl postavit do latě. V mládežnických letech jsem byl stále v Blansku, po přechodu z dorostu do mužů jsem měl tu možnost projít Raječkem a posléze rájeckým fotbalem a za obě zkušenosti jsem velmi rád. Potkal jsem tam skvělé lidi a fotbalisty a mám od tam spoustu přátel.
Michal P. (Blansko) 3.12.2015, 07:59
Ahoj Tomáši, gratuluji týmu k výbornému umístění. Chci se zeptat, vedle koho sedíš v kabině? Kterému týmu fandíš v české lize a kterému v zahraničí?

Odpověď:
Jelikož už mám v kabině něco odsezeno, tak mám dobré místo a jen jednoho spolusedícího. Tím je Michal Kugler ml. a já mohu být jen spokojen. Často se usmívá a je čistotný, co chtít víc. V české lize z dvojlístku Plzeň - Sparta fandím více tomu druhému jmenovanému a úspěchy přeji Luďkovi Pernicovi v Jablonci a také Brnu. Tam to ale občas není jednoduché, být jeho fanouškem. Ze zahraničních týmů mám rád Chelsea, zejména tu generaci v čele s Lampardem, Drogbou, Terrym a Čechem. Jako správný fanoušek jim držím pěsti i teď, když se nedaří.
Petra (Blansko) 2.12.2015, 12:52
Jaký je tvůj oblíbený nápoj a jídlo? Čemu se věnuješ nejraději ve volném čase?

Odpověď:
Tady budu asi velice nudný, ale nápojem je voda a oblíbené jídlo je každé, kde je maso. Nejlépe hovězí, krůtí a ryby. A v poslední době jsem si oblíbil pesto, jak rajčatové, tak bazalkové. V obdobích, kdy to počasí dovolí, je to tenis. Mám jej dokonce tak rád, že mi nedělá problém si hodinu trénovat o zeď. A pro toho, kdo to nezkusil, řeknu, že to moc velká zábava není. Vždy prohraji. Mým velkým koníčkem je taky vše okolo fitness, to mě drží už dlouhou dobu a měsíc prosinec je pro to přímo ideální. A po večerech pravidelně čtu, nikoliv však beletrii, ale knížky, které mi mohou něco dát.
Jan P. (Blansko) 26.11.2015, 09:44
Který zápas byl na podzim podle tebe na podzim nejvíce vydařený a který se týmu naopak příliš nepovedl? Máš nějaký předzápasový rituál? Jaký cíl si dáváš do jarní části sezóny?

Odpověď:
Jako vydařené hodnotím domácí výhry nad Přerovem, Rosicemi a Havl. Brodem. Všechny shodou okolností byly o tři branky. Nevydařený zápas jsme odehráli v Polné, kde převládla naše nekoncentrovanost a v Uherském Brodu, kde se zápas moc nepovedl pánům rozhodčím. Osobně žádný speciální rituál nemám. Spíše takový dlouhodobý, že si hlídám správné jídlo, abych měl dostatek energie. Začal jsem také dělat statický strečink již v kabině, což mi také pomohlo. Jen takový paradox z minulosti, že když jsem měl těsně před zápasem nějakou aktivitu (konkrétně soutěžní zápas v tenise), tak se mi pak střelecky dařilo. Měl bych to zase někdy vyzkoušet. Mým hlavním cílem teď je, dát se zdravotně do pořádku. Konkrétně na konci sezóny mě trápily třísla a musel jsem nějaké zápasy oželet. Tak doufám, že do zimní přípravy naskočím zcela zdráv.
Hans (Dolní Lhota) 24.11.2015, 09:22
Ahoj Tomáši, zajímalo by mě, jak se dá skloubit práce s trénováním na divizní úrovni? Co ti na podzim udělalo největší radost? Kteří spoluhráči patří mezi tvé oblíbené?

Odpověď:
Já v tomto problém nemám, jak naznačovala vzorná podzimní docházka. Ostatní kluci se s tím vypořádali, jak nejlépe to šlo. Radost mi udělaly jednoznačně vyhrané domácí zápasy. Většinou v nich padl i slušný počet gólů, tak věřím, že tu radost se mnou sdílelo i více hráčů a fanoušků. Oblíbenou mám celou kabinu. Rád se se všemi setkávám zas a znovu každý trénink, zápas. Nemůžu ale nejmenovat mého parťáka ve všech oblastech a to je David Müller. Jsem rád, že jsem ho díky fotbalu tady mohl poznat. A on mi to také nezapomene po pár skleničkách říci.
alda (Blansko) 22.11.2015, 22:07
Přemýšlíte v kabině nad postupem do MSFL?
Od kterých hráčů si myslíš, že můžeme očekávat na jaře nejvíce?
O kterých hráčech z týmu si myslíš, že mají největší potenciál?

Odpověď:
O postupu do MSFL toho v kabině moc nepadlo. Nemyslím, že to je nás hráče aktuální téma. Více se uvidí po pár jarních kolech. Konkrétní jména se mi hledají špatně. U nás to je spíše o týmovém výkonu. Abych nekončil takovým klišé, tak řeknu, že jdou očekávat od D. Jurana klíčové zákroky, od Švanciho zábavu pro diváky a od J. Trtílka góly. U hráče s největším potenciálem mě jedno jméno napadá. Je to Filip Blažek. Mladý kluk, co zapadl do party, má pokoru a je to kvalitní fotbalista, o tom již přesvědčil všechny.
Karel (Blansko) 22.11.2015, 17:04
Jaké máš fotbalové cíle? Co říkáš na to, že vedení klubu přivedlo populárního Petra Švancary? Jak zapadl do týmu?

Odpověď:
Nemám přesně stanové mety. Když jsem však naposledy vyplňoval tuto otázku pro klubové stránky, odpověděl jsem postup do divize. Tak, že by to přece jen fungovalo… Tentokrát už odpovím, že cílem je aby mě fotbal naplňoval a já se na něho těšil. Zatím se mi to daří. Nemám přesně stanové mety. Když jsem však naposledy vyplňoval tuto otázku pro klubové stránky, odpověděl jsem postup do divize. Tak, že by to přece jen fungovalo… Tentokrát už odpovím, že cílem je aby mě fotbal naplňoval a já se na něho těšil. Zatím se mi to daří. Do týmu zapadl velmi rychle. Dokonce si myslím, že tím, jaká je osobnost a to nejenom jménem ale i pozitivním postojem k fotbalu, tým zapadl k němu. A Sašovi donesl domácí slivovici, takže rovnováha v kabině byla nastolena okamžitě.

Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2022 & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu