Ptejte se David Juran

Brankář A týmu David Juran na podzim jako jediný nechyběl na hřišti při mistrovských utkáních ani minutu a patři k pílířům mužstva. Zajímají vás jeho názory a to nejen ty fotbalové? V offline rozhovoru se můžete Davida ptát na co chcete. Otázky můžete pokládat do pátku 19. ledna 2015. Odpovědi budou na webu zveřejněny po následujícím víkendu.

 
 

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 11 odpovědí v této kategorii celkem.

Lucka (Brno) 21.1.2015, 20:27
Jak zvládáš skloubit fotbal se školními povinnostmi a osobním životem?

Odpověď:
Někdy je to dost těžké to skloubit. Ne tak se školou, protože končím ve škole celkem brzy. Navíc učení jsem nikdy moc času nedával a to do tréninku mám relativně dostatek času. Spíše je těžší skloubit fotbal s osobním životem, ale když se chce, tak jde všechno.
Michal (Kuřim) 18.1.2015, 20:05
Které filmy a kteří herci patří mezi tvé oblíbené?

Odpověď:
Jsem posedlý Jimem Carreym a téměř všemi jeho filmy jako jsou Maska, Lhář lhář atd. Je jich moc. Z těch novějších jsou to Hobit a Hunger games. Můj nejoblíbenější žánr je komedie. Více ale sleduji seriály. Hodně se dívám na Dextera nebo Jak jsem poznal vaši matku.
Yvetka (Rousínov) 17.1.2015, 16:31
Už se ti někdy stalo, žes dostal tolik gólů za záda, žes to nevydržel psychicky a nechal se vystřídat?

Odpověď:
Párkrát se mi stalo, že jsem na tom byl v zápase hůř, když se dostalo hodně golů, ale vystřídat jsem se tuším nikdy nenechal.
Jaroslav Žák (Blansko) 17.1.2015, 13:54
Kdybys měl neomezené finanční možnosti, jaká by byla tvoje ideální dovolená (kde a ským...)?

Odpověď:
Nad tímhle jsem nikdy moc nepřemýšlel. Mám rád teplo a pěknou přírodu, tak buď Španělsko nebo Irsko. Já vím, nejsem až tak náročný. A s kým by to bylo? Samozřejmě s přítelkyní.
Pavel (Olomučany) 16.1.2015, 20:34
Kterému týmu fandíš ve fotbale a v hokeji? Kteří hráči patří v těchto sportech k tvým oblíbeným?

Odpověď:
Ve fotbale nejvíce fandím Realu Madrid, Chelsea a Slavii Praha. V hokeji Slavii Praha a Zlínu. Ve fotbale mezi mé oblíbené hráče patří Casillas, Lloris, Hart, Fernando Torres a Cristiano Ronaldo. V hokeji to jsou Roman Málek a Jaromír Jágr.
Tonda (tonda45@seznam.cz) 15.1.2015, 19:51
Co považuješ za svůj největší úspěch v dosavadní kariéře?

Odpověď:
Za svůj největší úspěch považuji vítězství v kvalifikaci na amatérské EURO 2015, která se konala v Srbsku. Za úspěch považuji i vítězství v krajském přeboru a postup do divize jak s dorostem Blanska, tak i s muži a také, že jsem mohl být na zkoušce v druholigovém 1. SC Znojmo FK.
Tonda (tonda45@seznam.cz) 14.1.2015, 14:56
Zajímalo by mne, jestli před utkáním dodržuješ nějaké rituály? Vedle koho sedíš v kabině?

Odpověď:
Když si nasazuji štulpny, tak vždy nejdříve na levou nohu. To platí i o kopačkách a rukavicích. Ani to neberu jako rituál, ale spíše jako zvyk. Jediný rituál, který mám je, že si pokřižuji tyčky a břevno. V kabině sedím vedle Petra Gromského a Martina Pokorného.
Stanislav (Adamov) 13.1.2015, 19:50
Davide, jsi v okresní nominaci na cenu Fotbalista roku 2014. Věříš, že budeš následovat Honzu Trtílka?

Odpověď:
V okresní nominaci jsem poprvé v životě a už to, být mezi 11 nejlepšími beru jako velkou poctu. Nevím, jaké šance mám z pozice brankáře. Na tuto otázku se tedy nedá odpovědět, jelikož do budoucnosti nevidím. Kdybych byl do 5. místa, tak to budu brát jako velký úspěch.
Stanislav (Adamov) 13.1.2015, 19:43
Vím, že jsi čerstvým držitelem řidičáku, tak se pochlub, kolik kilometrů již máš naježděno? Jaké je tvé vysněné auto?

Odpověď:
V autoškole jsem v průměru najezdil okolo 50 km. Sám jsem zatím zvládl jednu cestu a to z Blanska do Kuřimi. Radim Bubeníček mi půjčil po jednom tréninku vozidlo (odvážlivec) a ve zdraví jsme dojeli. Co se týká mého vysněného auta, tak se mi vždy líbilo BMW, ale vysněná auta jsou buď Bugatti Veyron nebo Dodge Viper.
Helena (Blansko) 12.1.2015, 09:47
Kdyby ses nevěnoval fotbalu, jaký sport by byl tvoje jednička?

Odpověď:
Vždy mě bavily kolektivní sporty a hlavně ty míčové. Jako malý jsem chodil hrávat do kroužku basketbal, ale hrával jsem občas i tenis, který mě také bavil. Pokud bych tedy nehrál fotbal, věnoval bych se jednomu z těchto sportů.

Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2022 & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu