Ptejte se Redakce a webmaster

Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika! Odpovídat budeme průběžně několikrát týdně, případně poté, co budeme znát odpověď na vaši otázku.

 
 
Formulář dotazu
text příspěvku:
prosím nevyplňovat
jméno: email: město:
Otázky | Odpovědi
 

Vyplňte prosím všechny kolonky.
Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 39 odpovědí v této kategorii celkem.

zbyněk (Blansko) 25.8.2020, 07:26
Nechybí vám v poslední aktualitě náhodou něco?

Odpověď:
Již napraveno. Díky za upozornění!
Patrik (Blansko) 18.8.2020, 21:08
Proč je na stránkách FK Blansko tabulka MSFL? Jak to bude s pořadatelskou službou na Mlýnské? Prodej vstupenek atd.

Odpověď:
Tabulka by již měla být aktualizovaná. Děje se tak vždy těsně před startem soutěže. Co se týče vaší otázky směrem k pořadatelské službě a prodeji vstupenek, tak vše primárně záleží na rozhodnutí LFA v návaznosti na současnou situaci související s koronavirem. I proto zatím nebyl spuštěn prodej permanentek, neboť se sitauce zatím nevyjasnila.

Kryštof Severa

Fandové (Blansko) 17.8.2020, 20:56
Proč nefiguruje pan Ježek v kontaktech na webu. Tipovačka dopadla fiaskem a nikdo se k tomu nehlásí. Přístup totálně amatérský.

Odpověď:

Hezký den,
odpověděl jste si sám. Pro fiasko byla tipovačka zrušena a pan Ježek už s klubem nespolupracuje. Klub na novou sezónu chystá jiné zpestření pro fanoušky. Bohužel pandemie COVID-19, respektive nařízení směrem ke klubům je pro marketing dost omezující. Nicméně už teď můžete vidět, že klub má nově vytvořený fanshop. Snažíme se nekvalitní obsah a nabídku nahrazovat kvalitou a pokud máte nějaký nápad, tak jej rádi přivítame. V případě dalších dotazů mne kontaktujte na e-mailu, který najdete v kontaktech.

Kryštof Severa

Emil 12.8.2020, 11:42
Kde najdu rozlosování FNL? Stále je tam MSFL.

Odpověď:

Hezký den,
rozlosování je na webu v sekci zápasy. Musíte si na pravé straně překliknout na F:NL, prozatím jsou jako hlavní zobrazené přátelské duely.

Kryštof Severa

Patrik 3.8.2020, 20:40
Pohár Hranice- Blansko 26.8.2020 Odpověď:

Hezký den,
zápas MOL Cupu odehraje Blansko 2. září v Hranicích. Termín je už vyvěšen na webu.

Kryštof Severa

Perry 12.11.2019, 15:06
Pane Kryštofe, děkuji Vám za odpověď. Dosud nevíme kdo Tipovačku založil kdo ji vede. Je možné to odtajnit abychom věděli na koho se případně obrátit?

Odpověď:
Ještě jednou hezký den, jak jsem zmínil v minulé odpovědi, vše najdete pod tímto odkazem -> Redakce webu.
Kryštof Severa

perry 10.11.2019, 10:33
Pane Kryštofe odvězte též na otázky směřované k Tipovačce.

Odpověď:


Hezký den Perry,
Rád bych odpověděl, ale není to v mé gesci. Tipovačku má stále na starost můj předchůdce, což ostatně je jasně patrné i z kontaktů v sekci redakce. Pokud tedy máte dotaz na tuto problematiku, tak bych volil kontaktování přímo toho, kdo má tipovačku na starosti. Mějte se.

V případě nějakých nejasností, se neváhejte opět ozvat, rád vám odpovím na vaše dotazy.
Kryštof SeveraRadovan Chloupek (chloupekrad@seznam.cz - Brťov-Jeneč) 18.9.2019, 17:05
Dobrý den,
myslím si, že fotbalové mužstvo třetí nejvyšší soutěže by si zasloužilo lepší webové stránky - více přehledné, a hlavně aktualizované! Proč po 8. kole je uvedena tabulka ještě po 4. kole?! Informaci o přípravném zápase s béčkem Zbrojovky sice uvádíte minimálně na dvou místech, ale výsledek se nedozvím! Chtělo by to také opravit chyby v předzápasovém programu, jsou v něm stále uváděna špatná čísla na dresech hráčů! Fanoušci by jistě ocenili i zprávy o zraněních hráčů nebo důvodech jejich delších absencí. Konečně mají fotbaloví příznivci důvod k radosti, v rekordním počtu navštěvují každé domácí zápasy,tak jim nabídněte kvalitní servis!!!

Radovan Chloupek


Hezký den pane Chloupku,
děkujemi za dotaz. Jistě jste si všiml, že propagaci klubu jsme od začátku září zlepšili. Zejména na sociálních sítích. Nicméně stále je na čem pracovat. Co se týče samotného webu, tak nelze než souhlasit, nicméně je to otázka financí, určitě to zkusím s vedením klubu projednat. Co se týče tabulky, tak s provozovatelem webu jednáme, aby se tabulka aktualizovala automaticky, nikoli ručně, jak je tomu teď. Co se týče zápasu se Zbrojovkou, tak oba týmy k tomu přistoupil jako k ryzí přípravě, hrálo se 3x30 a ani Zbrojovka o výsledku zápasu blíže neinformovala. Blansko remizovalo 2:2, výsledek včetně střelců je v sekci přípravné zápasy. Co se týče čísel hráčů, tak je problém v tom, že v každé sadě dresů jsou některá čísla odlišná. Tudíž se nedá předem říct, kdo s jakým číslem bude hrát. Co se týče zraněných hráčů, tak připravujeme pravidelnou rubriku, která bude vycházet jednou měsíčně, kde se budeme věnovat jak zraněným hráčům, tak i hráčům, kteří jsou na hostování v jiných klubech.

V případě nějakých nejasností, se neváhejte opět ozvat, rád vám odpovím na vaše dotazy.
Kryštof Severa

. (, - .) 25.11.2017, 16:25
Ne dotaz, ale poděkování: chci za sebe poděkovat Borisi Hasovi za dlouholetou práci na webu klubu, neoceněnou a o to víc potřebnou a úspěšnou. Stránky měli výbornou úroveň a určitě lepší, než u mnoha klubů hrající ve vyšších soutěžích. Snad se podaří tuto úroveň, navzdory ostatním věcem v klubu, udržet. Děkuji, Borisi.
Rosenhaim, Vršovice :)

Odpověď:
Děkuji moc, vážím si toho. Boris Hasa. P.S. Zdravím do Ďolíčku :-)
Erik (wons@email.cz - Blansko) 5.6.2017, 20:17
Chce to diskuzní sloupek. To tu chybí.

Odpověď:
K dispozici je diskuzní forum, kde po registraci můžete vkládat příspěvky.

Další stránky
1234>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2022 & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu