Ptejte se Vedení klubu

Otázky na vedení klubu

 
 
Formulář dotazu
text příspěvku:
prosím nevyplňovat
jméno: email: město:
Otázky | Odpovědi
 

Vyplňte prosím všechny kolonky.
Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 32 odpovědí v této kategorii celkem.

Antonín (antonin.vevoda@gmail.com - Blansko) 5.8.2020, 10:12
Dobrý den.
Počítáte s prodejem permanentek? Pokud ano, prosím o sdělení, kdy bude předprodej zahájen, kde a jak bude možné permanentní vstupenku koupit, kolik bude stát (a počítá se se slevou pro seniory?).
Bude možný prodej běžných vstupenek na jednotlivé zápasy prostřednictvím internetu?
S poděkováním za odpovědí a s přáním našeho setrvání ve F:NL po skončení sezóny
Odpověď:

Hezký den,
prodej permanentních vstupenek odstartuje příští týden. Rezervaci permanentky provedete na internetu a oproti potvrzení a platbě vám bude vydána buď na stadionu na Mlýnské, nebo dle dohody. Otázka běžných vstupnek není v dnešní době až tak jednoduchá. Při současných opatřeních bude pravděpodobně prodej probíhat jen na místě. Co se týče cen permanentních vstupenek, tak se vše dozvíte příští týden na webu.

Kryštof Severa

Fandové (Blansko) 15.7.2020, 13:05
Rádi bychom znali hráčský kádr na FN:L. Soupisku i s čísly hráčů.Pokud možno co nejdříve. Děkujeme. Odpověď:

Hezký den,
vaše otázka sice zní jednoduše, nicméně odpověď není až tak jednoduchá. Blansko se připravuje skutečně poctivě a většina hráčů je v klubu na zkoušku a až se osvědči, tak bude podepsána smlouva. Blansko vstupuje do F:NL v nešťastné době a jelikož trvalo skutečně dlouho, než se klub dozvěděl s jistotou o své účasti ve F:NL, nechce vedení nic podcenit a hráče vybírá skutečně pečlivě. Věříme však že v nejbližších dnech dotáhneme finální podobu kádru pro první zápas F:NL. Jelikož je přestupní okno skutečně dlouhé, dá se očekávat, že v průběhu několika prvních kol může dojít k další změně v kádru.

Kryštof Severa

Patrik (Blansko) 8.3.2020, 08:53
Škoda, Urbančok, jedn z nejrychlejších a nejtvrdší hráč i výborný střelec trestných kopů a z dálky je vyřazen z kádru. Takových hráčů Blansko nemá. Ti starší raději uhnou ale Urbančok se nebál jít do osobních soubojů.Trenéři budou litovat, že se ho zbavili.Jeden z nejlepších hráčů, asi se Zbořilovi nelíbil, ale známe to i z minula kolik zápasů prokoučoval.Je tam více horších a bojácných hráčů, alibistů, hrajících pouze dozadu aby nic nezkazili.x škoda.

Odpověď:

Hezký den,
rozhodnutí o hostování Dominika Urbančoka, je čistě v režii sportovního vedení klubu. Na vaše případné otázky právě k odchodu Dominika, či k vedení mužstva je přípraven odpovědět kouč Blanska Zbyněk Zbořil. Idálně na osobní schůzce. Kontaktujte mne prosím na níže uvedených kontaktech a pokusíme se schůzku s trenérem zprostředkovat.

Kryštof Severa
PR oddělení FK Blansko
tel: 730 540 213
email: ksevera27@gmail.com

Marek Mrázek (mara.mrazek@centrum.cz - Blansko) 22.1.2020, 10:50
Dobrý den, jak je na tom v současnosti FK Blansko se svým rezervním týmem? Před několika lety byl zahájen projekt farmy v Bořitově, nicméně nevypadá, že by tento projekt probíhal i nadále. Blansko má mezi žáky a dorosty celou řadu talentů, jež se do A týmu nemusí hned dostat, a pro nabytí herní praxe musejí hráči často odejít jinam, což je pro klub nejen sportovně, ale i finančně nevýhodné. Nestálo by proto za zvážení obnovení B týmu? Jeho provoz není údajně tolik nákladný. Děkuji za odpověď.

Odpověď:

Hezký den,
Rezervní tým FK Blansko nemá. Byl zrušen, jestli se nepletu v roce 2014, protože v posledních letech jeho existence bylo velmi obtížné shánět hráče do B týmu. Současně od sezóny 2014/2015 zahájil FAČR projekt „farmy“, který umožňoval využití našich hráčů v přidruženém (farmářském) klubu. Vzhledem k oběma zmíněným okolnostem proto bylo rozhodnuto o zrušení béčka a využívání našich hráčů, kteří nemají dostatečné využití v A týmu, na farmě. FAČR však po dvou letech projekt „farrny“ zrušil a náš klub zůstal bez béčka i bez farmy. Pokud bychom nyní chtěli založit B mužstvo, muselo by začít hrát od nejnižší soutěže, tedy IV. třídy. A to je důvod, proč béčko nezakládáme. B mužstvo má smysl, pokud v něm budou hrát mladí hráči, případně hráči A mužstva s nedostatečným zápasovým vytížením. V naší mládeži ale produkujeme hráče, jejichž úroveň je taková, že při přechodu do mužské kategorie by měli hrát minimálně 1.B třídu (ale spíš soutěže ještě vyšší), tedy soutěž o 3a více tříd vyšší, než je ta, kde bychom museli začínat. O přínosu zápasů okresních soutěží pro členy kádru A mužstva je zcela zbytečné se bavit. Pokud by tedy měl být B tým přínosem, musel by hrát alespoň tu zmiňovanou 1.B třídu, což ale nejde. Proto jdeme cestou umísťování našich mladých hráčů, kteří se nedostanou do kádru A mužstva, do okolních klubů hrajících krajské soutěže nebo divizi, kde je o ně velký zájem.

Mgr. Zdeněk Veselý
předseda klubu

Petr (petr.benes.bk@seznam.cz - Blansko) 27.11.2017, 20:20
Dobrý večer,

proč ještě dnes nejsou na stránkách FK Blansko výsledku sobotního turnaje?
Děkuji za odpověď.

Petr Beneš

Odpověď:
Článek je na webu.
Pepa (pepa.kadlcik@seznam.cz - Praha) 7.8.2017, 14:37
Dobrý den,

Jan Minx odešel do Slovácka? Jedná se o přestup?

Děkuji

Odpověď:
Dobrý den. Ano, je to tak, jak jste uvedl.
Erik (wons@email.cz - Blansko) 5.6.2017, 20:15
Jak bude mužstvo vypadat v divizi? Kolik hráčů odejde? Kdo bude trénovat? Snad se zachráníme.

Odpověď:
Dobrý den. Vše se dozvíte v průběhu letní přípravy zde na webu.
Ťažký (frantisektazky@seznam.cz - Blansko) 2.9.2016, 14:25
Dobrý den,

proč je na letošní permanentce nápis VIP? Co bylo důvodem zvýšení ceny o 60 procent? To už skoro pozbývá významu si ji koupit na náš stadion.

Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, dovoluji si Vás tímto pozvat pří domácím zápase se Zlínem B ve středu 7. 9. nebo sobota 17. 9. Petřkovice, že bychom třeba u kávy prodiskutovali v prostorách naší kanceláře, kde se scházíme s našimi partnery, sponzory (vchod vlevo do kabin, kde se předávají slosovatelné ceny při utkáních) otázku permanentek, vstupného aj. Nejsem si vědom, že bychom prodávali permanentky s označením V.I.P. Tyto permanentky totiž slouží právě pro naše partnery a sponzory.

Budeme velice rádi, když se zastavíte, jste mnoho roků náš věrný fanda.

S pozdravem Miloš Vašák
FK Blansko
Lukáš 28.8.2016, 20:33
David Juran odešel trvale do Tišnova?

Odpověď:
Dobrý den. Ne, jednalo se pouze o výpomoc na 2 zápasy.
Lukáš 28.6.2016, 13:42
Jak je možné, že Blansko začíná Mol Cup už v předkole a Rosice, které hrají nižší soutěž začínají v 1. kole?

Odpověď:
Dobrý den, o nasazení týmů do Mol Cupu rozhoduje STK v Olomouci. Váš dotaz je proto nutné směřovat na zodpovědné osoby v jejím čele.

Další stránky
1234>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2022 & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu