Ostrava

Hradec Králové

28.10.2020 | 14:30

Rozpis zápasů

4. kolo , 17. září 2014, Sokol Bořitov - RAFK, o.s.

Sokol Bořitov

RAFK, o.s.

Branky: Bezděk, Jarůšek - Mach

Utkání o šest bodů jsme zahájili poměrně svižně a nebojácně. Jako první zahrozil po závaru ve vápně Bezděk, svoji střelou však trefil pouze protihráče do hlavy. Udeřili jsme tak až z akce ve 25. min., kdy Bezděk uličkou vysunul TOMÁŠE JARŮŠKA, který po krátkém sólu zavěsil k bližší tyči - 1:0.

Po přestávce se hra střídavě přelévala, na šance však diváci čekali marně. Až v 60. min. podklouzl na podmáčeném terénu M. Beneš, čehož využil osamocený Mach, který prostřelil Filipa Němce - 1:1.

Mužstvo se s vyrovnáním nesmířilo, zvýšilo pohyb a aktivitu a dočkalo se zasloužené odměny. V 75. min. přešel přes dva protihráče M. Hrazdíra, nezjištnou přihrávkou pod sebe našel RADKA BEZDĚKA, který se nemýlil - 2:1.

V závěru se soupeř pokoušel o vyrovnání, vynutil si převahu především díky standardním situacím, ale kýžené vítězství jsme díky zodpovědné hře uhájili.

Antonín Kolář st., trenér