Ostrava

FC Slovan Brno

Sokol Bořitov

Branka: Bezděk

Domácí ofenzivní hře jsme čelili v rozestavení 4-5-1. Úvod utkání byl z naší strany slibný, zblokovanou střelou se prezentoval Bezděk. Od 15. min. však začal z naší strany festival hrubých chyb, kterých soupeř využil k vedení 2:0. Poté se podařilo snížit Bezděkovi, ale soupeř již po třech minutách kontroval a do kabin jsme tak odcházeli s dvoubrankovým mankem.

Na nepříznivý vývoj jsme reagovali změnou rozestavení a zvýšením důrazu. Podařilo se nám vsítit kontaktní branku, rozhodčí ji však nepostřehli. Do 65. min. jsme byli lepším týmem, bohužel po další chybě jsme přišli o poslední naději. Poslední dva inkasované góly nehodlám podrobněji komentovat, každopádně fotbal při těchto situacích plakal.

Antonín Kolář st., trenér