13. kolo , 31. října 2015, FK Blansko - SK Líšeň

Branky: 13. Mareček Lukáš, 76. Zmeko Dominik
ŽK: 23. L. Strya, 85. D. Flachs - 32. Štěrba
Diváků: 35
Rozhodčí: Podaný - Hlubinka, Kovářová

Hodnocení Pavla Zmeka: „V rámci 13. kola zavítalo do Blanska mužstvo Líšně, které se nacházelo na 12. místě tabulky se ziskem 12 bodů. Za prvních 12 minut se na hřišti nic směrodatného neudálo a hra spíše připomínala ospalé dušičkové počasí. Ve 13. min. se po hrubé chybě hostující obrany k míči dostal L. Mareček a nedalo mu příliš práce trefit prázdnou branku Líšně - 1:0. Ve 23. min. po vlastní chybě musel L. Strya hasit nebezpečí před Matuškovou brankou za cenu faulu a žluté karty. Poločas jsme dohráli bez větších šancí na obou stranách. Po změně stran jsme se rozhodli ke dvojímu střídání. Hřiště opustil L. Vintr a kapitán mužstva J. Maňoušek. Do hry naskočil uzdravený D. Flachs a D. Zmeko, který do minulého zápasu vinou karetního trestu nemohl zasáhnout. V 53. min. po krásné přihrávce L. Marečka střídající D. Zmeko zakončil mimo branku hostí. Za pět minut se opět ocitl v šanci D. Zmeko, ale trefil jen hostujícího brankáře. Do třetice se již v 76. min. D. Zmeko nemýlil, když zužitkoval přesný pas od Študenta a střelou ke vzdálenější tyči pojistil vedení Blanska - 2:0. Po druhé brance se hra z naší strany zklidnila a tým zaslouženě dokráčel k zisku tří bodů. Děkuji klukům za vítězství a soupeři za předvedený výkon. I když tentokrát hráči Líšně vyšli bodově naprázdno, ročník 99 se určitě za svůj výkon nemusí stydět.“