Varnsdorf

Blansko

1:1

Blansko

Žižkov

27.09.2020 | 10:15

Rozpis zápasů

vs

Varnsdorf

Blansko

1

1

vs

Blansko

Žižkov

27.09.2020 | 10:15

Rozpis zápasů
K r o m ě ř í ž / B l a n s k o - Podruhé v sezóně vyjeli fotbalisté A týmu FK Blansko k venkovnímu utkání a podruhé se vracejí s bodovým ziskem. Po výhře v Mohelnici tentokrát svěřenci Zbyňka Zbořila uhráli bezbrankovou remízu na půdě Kroměříže.

4. kolo , 27. srpna 2016, SK Hanácká Slavia Kroměříž - FK Blansko

SK Hanácká Slavia Kroměříž

0:0

FK Blansko

Poločas: 0:0
ŽK: 72. Steiner - 69. Minx, 70. Motyčka, 74. Duda
Diváků: 202
Rozhodčí: Robert Hájek - Tomáš Sedláček, Michal Pfeifer
Delegát: Josef Bobek
Hrací doba: 45+1 ; 45+3

Sestavy

Šustr - Šmerda, Čep (C), Budín, Netopil - Hynčica (83. Kašík), Stratil, Steiner, Ferko (46. Hromek) - Silný (46. Strašák), Neubert
Náhradníci: Látal, Kašík, Hromek, Strašák, Oral
Trenér: David Klimek

Floder - Šplíchal, Píšek, Müller, Koláček (C) - Kratochvíl, Duda - Trtílek (60. Gromský), Kolařík, Minx (79. Chloupek) - Kutal (65. Motyčka)
Náhradníci: Chloupek, Buchta, Gromský, Motyčka, Veselý
Trenér: Zbyněk Zbořil

Druhý venkovní zápas čekal blanenské fotbalisty na půdě Kroměříže. Ta z úvodních tří kol vytěžila pouze jeden bod za domácí remízu s Líšní a proti našemu mužstvu tak chtěla ukořistit první vítězství. Blansko však do sezóny i přes dvě domácí porážky s Hlučínem a Uničovem vstoupilo solidně, protože díky výhře 3:0 v Mohelnici mělo aktivní skóre 4:3 a na kontě tři body. Trenér Zbořil neměl k dispozici zraněného Daniela Pospíšila a Jana Koudelku, který reprezentoval Českou republiku na evropském šampionátu malé kopané v Maďarsku, kde se podílel na zisku bronzových medailí.

V úvodu utkání zahrozili domácí, ale Steiner v 5. minutě branku vysoko přestřelil. Blansko deptalo domácí kompaktním obranným blokem a vyráželo k rychlým protiútokům. Těm však ve finální fázi scházela přesnější přihrávka, nebo větší kreativita. Nadějně tak vypadala až situace ze 38. min., kdy se po rohovém kopu Kolaříka dostal do zakončení hlavou Müller, ale z dobré pozice zamířil vysoko nad.

Do druhé půle sáhl domácí kouč k dvojitému Klimek střídání a na hřiště poslal také zkušeného Hromka, který hru Kroměříže oživil. Blansko však trpělivě bránilo a v čele s výborně hrajícím Píškem, jenž míče často doslova zmagnetizoval, nedovolilo domácím kloudně zakončit. To v 69. min. mohl rozveselit výborně povzbuzující blanenské příznivce Minx, kterému připravil šanci Motyčka, brankář Šustr však výborně vyběhl a v souboji dvou bývalých hráčů Boskovic byl úspěšnější on.

Zápas tak dospěl do remízového konce, což znamená, že svěřenci trenéra Zbořila ani ve druhém zápase na hřišti soupeře neinkasovali branku. Po čtyřech kolech jim patří solidní 11. místo.

ONLINE textový přenos

SK HS Kroměříž - FK Blansko 0:0

Záznam z utkání

http://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Fotbal/Soutez-MSFL/Pohlavi-Muzi/Sezona-2016-2017/137176-SK-Hanacka-Slavia-Kromeriz-a.s.-FK-Blansko,-o.s..htm

Další výsledky 4. kola Moravskoslezské ligy:

1. HFK Olomouc - Líšeň 2:1 (2:0), Petřkovice - Sigma Olomouc B 3:0 (2:0), Vyškov - Otrokovice 5:1 (3:0), Uničov - Hlučín 5:1 (2:0), Slovácko B - Hulín 3:2 (2:0), Zlín B - Mohelnice 2:1 (1:0), Třebíč - Velké Meziříčí 3:1 (2:0)