4. kolo , 28. srpna 2010, TJ Sokol Tasovice - FK Blansko

Branky: Horáček 3, Ševčík 2, Skoupý, Bláha

není

94-Němec - 2-Manda, 3-Vágner, 4-Brichta(K), 5-Cupák - 6-Šafařík, 8-Horáček, 11-Trávníček, 7-Buchta - 9-Ševčík, 10-Skoupý
Náhradníci: 12-Machorek, 13-Bláha, 14-Blažek, 15-Ledvina, 20-Šebela

Ke třetímu mistrovskému utkání letošního soutěžního ročníku KP zajížděli mladší dorostenci poprvé na hřiště soupeře do Tasovic. Na výborně připraveném, i když po předchozím dešti podmáčeném, trávníku i v pozměněné základní sestavě oproti předchozím zápasům předvedli mladší dorostenci kvalitní fotbal a od úvodního hvizdu nebylo pochyb o tom, kdo v utkání zvítězí.

Časový sled významných momentů zápasu:
11. min. - Michal SKOUPÝ - 0:1
20. min. - Martin ŠEVČÍK - 0:2
22. min. po faulu na Ševčíka nařízen pokutový kop - Jan Horáček neproměnil
38. min. po faulu na Buchtu nařízen pokutový kop - Jan HORÁČEK - 0:3
43. min. - Jan HORÁČEK - 0:4
54. min. - střídání - Radima Šafaříka střídá Marek Ledvina a Michala Skoupého střídá Radim Bláha
55. min. - Radim BLÁHA - 0:5
58. min. - Jan HORÁČEK - 0:6
63. min. - střídání - Jana Horáčka střídá Jakub Machorek
64. min. - domácí snižují z úniku po dlouhém výkopu brankáře - 1:6
68. min. - střídání - Robina Buchtu střídá Ondřej Blažek
70. min. - Martin ŠEVČÍK - 1:7

Velmi dobrý výkon celého týmu, ve kterém ale v mých očích nad ostatní hráče vynikali oba středoví záložníci Marek Trávníček a Honza Horáček, kterému se navíc podařilo vstřelit tři branky. A také Martin Ševčík v útoku, který ke svým dvěma vstřeleným brankám přidal podíl na penaltě, která byla nařízena za faul na něj a také další dvě finální přihrávky na jednu branku Honzy Horáčka a na gól Radima Bláhy. Kluci tak poslali na dálku pozdrav oběma trenérům - Petru Stupkovi a Michalu Kuglerovi - kteří se toho utkání nemohli osobně zúčastnit.

Příští týden bychom měli naplno bodovat doma se Slatinou, která zatím ze tří zápasů získala dva body za dvě domácí remízy.