20. kolo , 3. května 2015, TJ Sokol Bořitov - FC Slovan Brno

Branky: Jarůšek - Šťastný
Rozhodčí: Pleskaš - Solfronk, Suchá
Delegát: Hulcký

Němec - Zavoral (76. P. Beneš), Knies (C), A. Vašák (62. T. Hrazdíra), M. Zouhar, Bezděk, Kopecký, M. Hrazdíra, Jarůšek, Málek, Mareček
Náhradníci: T. Hrazdíra, P. Beneš, Mokrý, Jakubec
Trenér: Radek Sedláček

Pěgřim - Líkař, Inwald, Horňák, Brychta, Šťastný, Hanák, Bureš, Dvořák, Stehlík, Vašíček (C)
Náhradníci: Huleja, Jebáček, Luterán, Ševčík
Trenér: Miroslav Karpíšek

Utkání se hrálo ve velice svižné tempu a šance byly k vidění na obou stranách. Hosté šli do vedení ve 26. min. po individuální akci a následné povedené střele z 25 metrů, kterou se prezentoval DANIEL ŠŤASTNÝ - 0:1. Inkasovaná branka domácí nakopla. Začali si vytvářet daleko více šancí a jejich vyvrcholením byl vyrovnávací gól. Šikovně přistrčený míč od M. Zouhara do uličky uklidil mezi tyče zkušeně TOMÁŠ JARŮŠEK - 1:1.

Do druhého poločasu nastoupila obě mužstva s chutí vyhrát. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a jak hosty tak domácí u fotbalově krásných akcích zachránilo od inkasování břevno. Navíc hostům zmařil samostatný nájezd výborně chytající Filip Němec. O jeho dobré formě svědčí i fakt, že za poslední tři kola pustil za svá záda pouze jednu branku. Utkání velmi dobré úrovně skončilo spravedlivou remízou.

Následující utkání

21. kolo, neděle 10. 5. 2014, 16:30