přátelské utkání , 7. února 2010, FC Kuřim - FK Blansko B

FK Blansko B

Branky: Pospíšil, Hudák, Králíček - Pernica

není

Hlaváček - Hanskut, Bezděk, Němec, Rajtšlégr - Starý, Cupal, Nečas, Beneš - Pernica, Jarůšek Střídali: Paděra, J. Rybář Trenér: Roman Šindelka

Béčko nastoupilo ve značně kombinované sestavě, vypomáhali tři dorostenci. Zklamala obrana, zejména krajní beci, po jejichž chybách padaly rozhodující góly. „My jsme šance měli také, ujala se ale jen jedna Pernicova, když už Kuřim vedla o tři branky,“ lituje trenér Roman Šindelka. Podle něho bylo cítit, že jsou hráči unaveni. „Soupeř z vyšší třídy byl lepší, vyhrál zaslouženě,“ uznal.

Další výsledky Artézia Cupu:

Kunštát - Lipovec 3:1 (2:0)
Branky: Král, Horák V., Boček - Horáček

Boskovice - Svitavy 4:0 (1:0)
Branky: Janíček, Koudelka, Preč, Vorlický

Březová - volný los