B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko ve druhém přípravném utkání porazili na hřišti ASK Lipůvky celek Zastávky 3:1.

přátelské utkání , 19. července 2013, FK Blansko - TJ Čechie Zastávka

TJ Čechie Zastávka

Branky: 7. T. Zouhar, 50. Hepp, 77. Sedláček - 83. Kadlčík

Ve druhém přípravném utkání přivítali fotbalisté FK Blansko na výborně připraveném pažitu hřiště ASK Lipůvky účastníka 1. B třídy, skupiny B TJ Čechii Zastávku.

Blanenští si v průběhu utkání vypracovali řadu vyložených šancí, proměnili však jen tři. V 7. min. po uličce a chytrém zakončení otevřeli skóre. Druhou branku přidali svěřenci trenéra Hajského v 50. min. po povedené kombinační souhře a na 3:0 upravili v 77. min., když zakočující hráč měl před sebou prázdnou branku.

Soupeř se dočkal snížení v 83. min. po jediné vážnější hrubce blanenské obrany.

Další přípravné utkání čeká fotbalisty FK Blansko ve středu 24. července v Rudici, kde od 17:30 přivítají 7. celek divize E FK Mohelnici. Více o soupeři: http://www.fkmohelnice.cz/