Dukla

Blansko

2:1

Blansko

Jihlava

24.04.2021 | 17:00

Rozpis zápasů

vs

Dukla

Blansko

2

1

vs

Blansko

Jihlava

24.04.2021 | 17:00

Rozpis zápasů
B l a n s k o - Třetí přátelský zápas v tomto roce čekal na svěřence trenéra Maši v domácím prostředí. Do Blanska zavítal na středeční večerní utkání celek z Moravskoslezské fotbalové ligy SK Líšeň.

přátelské utkání , 14. února 2018, FK Blansko - SK Líšeň

FK Blansko

1:0

SK Líšeň

Poločas: 0:0
Branky: 85. Motyčka
Bez karet
Doba hry: 45+0, 45+0
Rozhodčí: Nejezchleb - Ježek, Růžička

Přátelský zápas nabídl velmi solidní fotbalovou úroveň z obou stran. Z našeho mužstva se dostal do vyložené šance v 17. minutě po rychlém náběhu za obranu Petřík, ale nepodařilo se mu prostřelit brankáře Líšně. Hosté zahráli velmi dobře ve 30. minutě přímý kop z 20 metrů, ale Záleský střelu skvěle vyrazil. Stejně tak zneškodnil průnik hostujícího hráče v 36. minutě.

Do další šance se dostala Líšeň v 62. minutě, ale náš brankář opět spolehlivě střelu zlikvidoval. Z naší strany přišla kvalitní rychlá kombinace v 63. minutě mezi Petříkem a Chloupkem, kterého zablokoval ve velmi slibné příležitosti stoper Líšně. V 81. minutě opět prokázal velkou kvalitu brankář Záleský proti střele hostujícího útočníka.

Našemu mužstvu patřil zaslouženě závěr zápasu. V 84. minutě se ještě Dvořákovi nepodařilo prostřelit brankáře, O minutu později se po hezké rychlé kombinaci z pravé strany mezi Chloupkem a Petříkem prosadil Motyčka , který si parádně naběhl na pas Petříka do vápna a vstřelil jedinou branku utkání.