2:1

28.04.2024 | 15:00

2

1

B l a n s k o - Blanenští fotbalisté za sebou mají další přípravný duel. Tentokrát proti třetiligovému Znojmu. Se stabilním týmem MSFL odehráli svěřenci Petra Vašíčka dva rozdílné poločasy a díky povedené první půli zvítězili 4:3.

přátelské utkání , 14. července 2021, FK Blansko - 1.SC Znojmo FK

4:3

1.SC Znojmo FK

Branky: 16. Tulaydan, 20. Machálek, 22. Tulaydan, 23. Kroutil - 17. Okleštěk, 52. Gonçalves, 55. Krakovčík.

Nešetřil - Chyla, Fall, Blažík, Feik - Hladký, Mach, Minařík, Kroutil - Tulaydan, Machálek

Polepil - Kočík, Žalud , Prokeš, Papež- Anso Asante- El Laarej, Okleštěk, fládr, Kirchner - Ferreira da Silva

Blansko zvládlo první poločas takřka na jedničku. Byť Znojmo na gól Tulaydana z úvodu duelu zareagovalo takřka okamžitým srovnáním, když Okleštěk využil nedohody blanenské defenzívy, tak se svěřenci Petra Vašíčka nezalekli a třemi góly posunuli stav duelu na poločasovou hodnotu 4:1. Nejprve se ukázal střelec prvního přípravného duelu Tomáš Machálek a vrátil Blansku vedení. Následně se druhou brankou v zápase prosadil Tulaydan a Blansko mířilo k vítězství. Vedení týmu z brány Moravského krasu ještě znásobil Miroslav Kroutil a do kabin šly oba týmy za stavu 4:1

Do další části hry oba trenéři prostřídali své hráče a tento tah vyzněl lépe pro Znojmo. Druhý poločas zahájili hosté nejlépe jak mohli. Protože se střídající hráči dvěma góly z úvodu poločasu snížili, ale odpovědné bránění domácích už další změnu ve skóre nepřineslo. Výhru 4:3 tak mohli oslavit domácí fotbalisté.

Další duel čeká blanenské v sobotu 17. 7 na půdě Vrchoviny.