Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.1.Do třetice výhra, Blansko si poradilo s KuřimíKUR - BLA 0:3, 0.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Třetí přípravné utkání odehráli poslední lednovou sobotu fotbalisté A týmu FK Blansko. Na umělé trávě VUT Brno porazili svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila v omlazené sestavě FC Kuřim 3:0.
29.1.Blansko se v sobotu představí na hřišti brněnského VUT proti KuřimiKUR - BLA 0:3, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Druhý týden zimní přípravy završí zítra fotbalisté A týmu FK Blansko. Svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila tentokrát nastoupí na umělé trávě v areálu VUT Brno od 9:30 proti Kuřimi.
28.1.Zápas se určitě musel líbit, říká střelec vítězné branky Jan TrtílekLIS - BLA 0:2, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - V přípravném zápase proti třetiligové Líšni měl prsty v obou brankách svého mužstvu. Útočník Jan Trtílek v 65. minutě zaznamenal vítěznou trefu a po jeho přihrávce se v 76. minutě prosadil Dominik Flachs. Nejen o těchto momentech byla řeč v pozápasovém rozhovoru.
28.1.Starší přípravka se rozcvičila na bowlingu a v Pohořelicích získala stříbroPavel RajtšlégrB l a n s k o - V neděli 25. ledna vyrazila starší přípravka - ročník 2006 a mladší na turnaj do Pohořelic, kde se poměřila s týmy z Brna a okolí.
27.1.Blansko v konfrontaci s třetiligovou Líšní uspělo, o výhře rozhodlo ve druhém poločaseLIS - BLA 0:2, 0.kolo | Boris HasaB r n o / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko uspěli i ve druhém přípravném utkání. Na umělé trávě v Líšni porazili svěřenci trenéra Zbořila díky brankám Jana Trtílka a Dominika Flachse domácí A tým po kvalitním výkonu 2:0.
26.1.Ve druhém přípravném utkání vyzve Blansko třetiligovou Líšeň LIS - BLA 0:2, 0.kolo | Boris Hasa, Foto: opavsky.denik.czB l a n s k o - V polovině druhého týdne zimní přípravy čeká fotbalisty FK Blansko další přátelské utkání se stejným pořadovým číslem. Na umělé trávě v Líšni se svěřenci Zbyňka Zbořila střetnou s aktuálně 14. celkem MSFL SK Líšní, jejíž lavičce již druhou sezónu vládne zkušený Josef Mazura.
25.1.Mám pocit, že útočná fáze bude naprosto v pořádku, říká trenér Zbořil MOR - BLA 2:6, 0.kolo | Boris HasaV y š k o v / B l a n s k o - Úvodní přípravný zápas sehráli jeho svěřenci na zasněžené umělce ve Vyškově, přesto byl k vidění zajímavý fotbal, okořeněný osmi brankami. Za vítězstvím nad Morkovicemi v poměru 6:2 jsme se ohlédli s trenérem Zbyňkem Zbořilem.
24.1.Bylo to trochu takové deja vu, říká o změně postu Jakub ŠplíchalMOR - BLA 2:6, 0.kolo | Boris HasaV y š k o v / B l a n s k o - Obnovenou spolupráci s trenérem Zbořilem zažívá Jakub Šplíchal. Blanenský obránce pod jeho taktovkou působil ve Svitavách. A právě tam si poprvé zahrál na postu levého obránce, kde nastoupil i proti Morkovicím.
23.1.Blansko v gólově plodném utkání porazilo MorkoviceMOR - BLA 2:6, 0.kolo | Boris HasaV y š k o v / B l a n s k o - Vítězstvím o čtyři branky zahájili sérii jedenácti přípravných utkání fotbalisté A týmu FK Blansko. V zápase bohatém na šance porazili svěřenci trenéra Zbořila FC Morkovice 6:2. Po dvou brankách vstřelili Jan Nečas a Petr Švancara, který navíc u dalších třech asistoval.
22.1.Blansko na úvod přípravy vyzve MorkoviceMOR - BLA 2:6, 0.kolo | Boris HasaB l a n s k o - Úvodní přátelské utkání v rámci probíhající zimní přípravy sehrají již zítra fotbalisté A týmu FK Blansko. Na umělé trávě ve Vyškově se svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila utkají od 13 hodin s týmem FC Morkovice.
19.1.Foto a video z úvodního tréninku zimní přípravyBoris HasaB l a n s k o - V neděli odstartovala zimní příprava fotbalistů A týmu FK Blansko. Za první tréninkovou jednotkou pod vedením trenéra Zbořila se ohlédneme prostřednictvím několika fotografií a krátké videoreportáže.
17.1.Vzpomínka na Miloše HlaváčkaVedení FK BlanskoB l a n s k o - Dnes uplynuly přesně tři roky ode dne, kdy naše řady navždy opustil bývalý hráč Spartaku ČKD Blansko pan Miloš Hlaváček.
17.1.A tým zahájil pod vedením trenéra Zbořila zimní přípravuBoris HasaB l a n s k o - Pod vedením staronového kouče Zbyňka Zbořila se dnes k úvodnímu tréninku zimní přípravy sešli fotbalisté A týmu FK Blansko. Ti se připravovali v areálu stadionu na Údolní, v dalších dnech se pak přesunou i na umělý povrch do Boskovic.
16.1.Vítězství v anketě fotbalista OFS Blansko obhájil David JuranBoris HasaB l a n s k o - V boskovickém zámeckém skleníku se uskutečnilo vyhlášení XIII. ročníku ankety Fotbalista roku 2015. Stejně jako loni usedl na trůn brankář A mužstva FK Blansko David Juran. Do nejlepší jedenáctky se dostali také jeho spoluhráči Jan Trtílek, Petr Švancara a David Müller.
15.1.Mladší dorostenci a dva hráči A mužstva oceněni v anketě Sportovec rokuBoris Hasa, Foto: Jaroslav OldřichB l a n s k o - V Letovicích se včera uskutečnilo slavnostní vyhlášení ankety Sportovec roku okresu Blansko za rok 2015. Na ní měl své zástupce i FK Blansko v podobě mladších dorostenců a Davida Jurana s Petrem Švancarou.
14.1.Starší přípravka B se v rámci zimní ligy představí v hale ASK BlanskoBoris HasaB l a n s k o - Starší přípravku čeká v sobotu 16. ledna v rámci regionální zimní ligy turnaj v domácím prostředí. Svěřenci Pavla Rajtšlégra se ve sportovní hale ASK Blansko na Mlýnské ulici představí v celkem pěti utkáních.
13.1.Miroslav Cup oslavil sedmdesátinyVedení FK BlanskoB l a n s k o - Včera se významného životního jubilea - 70 let, dožila jedna z legend našeho klubu pan Miroslav Cup.
13.1.Mladší žáci vybojovali v Drnovicích stříbroLeoš Farník, Foto: Michal ŠenkeříkD r n o v i c e / B l a n s k o - Mladší žáci se v neděli představili na halovém turnaji v Drnovicích u Vyškova. Svěřenci Leoše Farníka a Jiřího Skřepského pouze vinou horšího skóre obsadili za vítěznou Líšní druhé místo.
12.1.Většinu gólů jsem dal ze standardních situací, které jsme trénovali, říká Přemysl FousekBoris Hasa, Foto: www.fotocoufal.czB l a n s k o - Mezi záložníky to v diváckém hlasování vyhrál Přemysl Fousek. Jeho primárním úkolem je zastavování útoků soupeře. Na podzim se mu však dařilo střelecky, když konta brankářů zatížil pěti brankami.
11.1.Vlastimil Pícha oslavil životní jubileumVedení FK BlanskoB l a n s k o - V neděli 10. ledna oslavil 60. narozeniny bývalý hráč Spartaku ČKD Blansko a jedna z legend našeho klubu pan Ing. Vlastimil Pícha.
Další stránky
12>>
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu