Ptejte se » Vedení klubu

prosím nevyplňovat
jméno: email: město:
Otázky | Odpovědi

Vyplňte prosím všechny kolonky.
Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji otázky 1 - 2 z 2 otázek v této kategorii celkem.

Stanislav Balcárek (stanabalcarek@seznam.cz - BLANSKO) 13.10.2018, 16:33
Dobrý den! Ptám se proč z blanenského stadionu není vysílán živý přenos.
Jestli to jde z kdejakédo jiného místa,proč ne odtud.
Děkuji za odpověd.
Josef Prdelka (ahoj@centrum.cz - Cheb) 25.8.2018, 13:55
Ahoj, po změně správce webu je to dost tragické, ale budiž. Nicméně - chtěl bych si přečíst rozhovor s trenérem staršího dorostu. Můj přítel IČ mu říká ”Skipy”, což je pro mne nad míru sympatická přezdívka. Ale popravdě bych chtěl vědět, jak pracuje s dorostem, který podává super výkony. Jak trénájí fyzičku, co psychologie,jaké je zajištění dorostenců. Postoupilo se do MSFL, výkony jsou 1A. Měli byste to zmínit, i to fanoušky zajímá.

Copyright © 2007-2018 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu