Blansko

Vratimov

0:1

Jihlava B

Blansko

07.08.2021 | 10:15

Rozpis zápasů

vs

Blansko

Vratimov

0

1

vs

Jihlava B

Blansko

07.08.2021 | 10:15

Rozpis zápasů

Články

Fotbalisté Bořitova odhlásili I.A třídu, Vilémovice jdou do kraje

30.06.2015
B l a n s k o - V úterý vpodvečer se koná losovací aktiv krajského fotbalového svazu. Už teď je ovšem jasné, že fotbalisté Bořitova nepřihlásili I.A třídu a zamíchali postupovým klíčem. Díky tomu postupují do I.B třídy s Jedovnicemi i Vilémovice, které skončily druhé.

Hodnocení sezóny - mladší přípravka

30.06.2015
B l a n s k o - Posledním tréninkem ve čtvrtek 18. 6. 2015 ukončila mladší přípravka, ročník 2006 a mladší, sezónu 2014/2015. A byl to ročník úspěšný. Po podzimní části bylo naše mužstvo bez porážky, v halové sezoně jsme se zúčastnili několika turnajů, ze kterých jsme přivezli medailová umístění.

Starší žáci skončili v Holici pátí

30.06.2015
H o l i c e / B l a n s k o - O víkendu 20. a 21. června se starší žáci pod vedením trenéra Michala Šenkeříka zúčastnili dvoudenního turnaje v Holici. V silné konkurenci obsadili blanenští hráči velmi pěkné páté místo.

Druhý zápas Jihomoravskému výběru nevyšel, nestačil na domácí Iry

29.06.2015
D u b l i n / B r n o - Ve druhém utkání na amatérském EURO prohrál Jihomoravský kraj s domácím výběrem Východní oblasti Irska 0:2 a v tabulce základní skupiny A už nemůže skončit lépe než druhý. Domácí výběr si zajistil postup do finále, o bronzovou medaili si zahraje Jihomoravský výběr proti Ankaře. Tureckého soupeře navíc musí ve středu porazit.

Vítězný vstup do EURA. Jihomoravský výběr udolal protivníka z Bosny

27.06.2015
D u b l i n / B r n o - Výběr Jihomoravského kraje vstoupil do amatérského mistrovství Evropy regionů vítězně. Výběr Tuzlanského kantonu z Bosny a Hercegoviny udolal 1:0. Jediný gól zápasu vstřelil v 10. minutě Miloš Žoček.

Jihomoravský výběr jde do boje. EURO zahajuje proti výběru z Bosny a Hercegoviny

25.06.2015
D u b l i n / B r n o - Den D je tady. V Irsku v pátek 26. června začíná Regions´Cup, mistrovství Evropy regionů, amatérské EURO. Větší akci v amatérském fotbale nenajdete. Výběr Jihomoravského kraje čeká ostrý start proti výběru Tuzlanského kantonu z Bosny a Hercegoviny. Utkání se hraje od 16 hodin na stadionu UCD BOWL v Dublinu.

Blansko zahájí nový ročník divize doma s Přerovem, poté zajíždí do Polné

25.06.2015
O l o m o u c / B l a n s k o - V Olomouci byl rozlosován další ročník moravských soutěží. V divizi D se oproti loňsku představí čtyři nové týmy - z divize E byly přeřazeny celky Přerova a Kozlovic, z krajského přeboru Vysočiny postoupil Žďírec nad Doubravou a z olomouckého ze 2. místa Šumperk.

Memoriál Miroslava Krabičky 2015

24.06.2015
B l a n s k o - 32. druhý ročník mezinárodního fotbalového turnaje mladších žáků Memoriálu Miroslava Krabičky se uskutečnil v sobotu 20. června na stadionu na Mlýnské v Blansku.

Příští ročník přeboru odehraje 17 týmů. Postup nikdo nechce

23.06.2015
B r n o / B l a n s k o - O vyšší soutěž nemá nikdo zájem. Ojedinělou situaci řešili funkcionáři jihomoravského fotbalového svazu v posledních dvou dnech. Po závěrečném kole krajského přeboru totiž všechny týmy z čela tabulky odmítly nabídku postupu do divize D.

Na úterním srazu jihomoravského výběru by neměl chybět nikdo z nominované dvacítky

23.06.2015
B r n o / B l a n s k o - Start amatérského EURA se nezadržitelně blíží. Do turnaje vstupuje výběr Jihomoravského kraje v pátek. Sraz nominovaných hráčů je v úterý 23. června v 11 hodin v Brně. "Nikdo z hráčů se neomluvil, takže by měla odjet původně nominovaná dvacítka," informoval v pondělí večer hlavní trenér Stanislav Schwarz.

Na Euro se těším hrozně moc, říká před odletem do Irska David Juran

22.06.2015
B l a n s k o - Již zítra odletí do dějiště mistrovství Evropy amatérů reprezentace Jihomoravského krajského fotbalového svazu. Nebude v ní chybět ani trojlístek hráčů FK Blansko ve složení David Juran, Jakub Šplíchal a Petr Šíp. A právě prvně jmenovaného jsme těsně před odletem vyzpovídali.

Jihomoravský kraj na amatérském EURO. Šampionát startuje 26. června, jaký je jízdní řád turnaje?

21.06.2015
B r n o / B l a n s k o - Minimálně tři zápasy čekají na fotbalisty z Jihomoravského kraje na amatérském mistrovství Evropy. Turnaj, na který si postup vybojovali v loňské síti kvalifikací, startuje v Irsku už v pátek 26. června. Prvním soupeřem na ostrovech bude výběr z Tuzlanského kantonu z Bosny a Hercegoviny.

Jihomoravský výběr U14 obsadil na dětské olympiádě páté místo

20.06.2015
B r n o / B l a n s k o - Jihomoravský výběr U14 obsadil na Hrách 7. letní olympiády dětí a mládeže páté místo. V jeho sestavě nechyběl Alexandr Rek z FK Blansko. V závěrečném souboji porazil výběr Plzeňského KFS 2:1. Turnaj ovládl výběr Pražského FS.

Sezónu tradičně uzavře Memoriál Miroslava Krabičky

19.06.2015
B l a n s k o - Již 32. ročník Memoriálu Miroslava Krabičky proběhne tuto sobotu 20. června od 9 hodin na stadionu na Mlýnské. Tento tradiční turnaj mladších žáků, ročník 2002 a mladší získal díky hostům z Polska také letos přívlastek mezinárodní.

Z pohledu týmu byla sezóna hodně vydařená, říká blanenský odchovanec ve službách Jablonce Luděk Pernica

18.06.2015
J a b l o n e c / B l a n s k o - Vydařenou sezónu v dresu jabloneckých Galácticos má za sebou odchovanec ASK Blansko a Zbrojovky Brno Luděk Pernica. Na severu Čech odehrál stejně jako v předloňské sezóně v dresu Zbrojovky plnou porci 30 ligových utkáních, v nichž nechyběl na hřišti ani minutu. Pod vedením trenéra Šilhavého vybojovali Jablonečtí i díky nejvyššímu počtu získaných bodů v historii klubu 3. místo v lize. K úplné spokojenosti scházel jen zisk domácího poháru, který jim vyfoukl ve finále severočeský rival z Liberce. Nejen o fotbale jsme si s Luďkem povídali v našem rozhovoru.
Další stránky
123>>