Kroměříž

Blansko

6:2

Blansko

Vratimov

31.07.2021 | 17:00

Rozpis zápasů

vs

Kroměříž

Blansko

6

2

vs

Blansko

Vratimov

31.07.2021 | 17:00

Rozpis zápasů

Články

Skládáme kádr a oslovujeme sponzory, říká předseda FK Blansko Jiří Crha

29.06.2016
B l a n s k o - Vítězství v Divizi D zajistilo fotbalistům FK Blansko postup do Moravskoslezské fotbalové ligy. První zápas v nové soutěži je čeká 6. srpna, kdy na domácím trávníku přivítají Hlučín. Vedení klubu teď usilovně hledá posily a také sponzory, uvedl v rozhovoru předseda FK Blansko Jiří Crha.

Napsali o nás: David Juran letí na testy do Bulharska, cíl Veliko Tarnovo

28.06.2016
B l a n s k o - Před dvěma lety i loni zkoušel štěstí v druholigovém Znojmě. Ani jednou angažmá nakonec nevyšlo. Nyní čeká blanenského brankáře Davida Jurana mnohem delší cesta. Respektive let. Ve středu totiž s manažerem Františkem Kašpaříkem odlétá do Bulharska. Cílovou stanicí je druholigový klub Veliko Tarnovo.

Trenér Zbořil: do týmu chci hladové hráče

27.06.2016
B l a n s k o - V zápase popocházel kolem postranní čáry a dirigoval tým. V tropickém vedru schovaný za tmavými slunečními brýlemi. Dvakrát smutně rozhodil rukama, když míč z kopaček blanenských fotbalistů orazítkoval břevno a tyč. I přes porážku 0:3 od prvoligové Zbrojovky Brno byl trenér FK Blansko Zbyněk Zbořil s výkonem Blanska spokojený.

Blansko proti Zbrojovce nezklamalo, prvoligovému celku podlehlo 0:3

26.06.2016
B l a n s k o - Fotbalisté A týmu FK Blansko mají za sebou kvalitní prověrku a konfrontaci s prvoligovým fotbalem. Svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila v kombinované sestavě prohráli na domácím trávníku na Údolní se Zbrojovkou Brno 0:3.

Blansko čeká fotbalový svátek, přijede prvoligová Zbrojovka

24.06.2016
B l a n s k o - Fotbalový svátek čeká o nadcházejícím víkendu fanoušky blanenského fotbalu. V sobotu totiž svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila od 17:30 na stadionu na Údolní změří síly s prvoligovou Zbrojovkou Brno.

Třetí ligu zahájí Blansko domácím zápasem s Hlučínem

24.06.2016
O l o m o u c / B l a n s k o - Stejného soupeře jako před osmi lety přisoudil los Moravskoslezské fotbalové ligy fotbalistům A týmu FK Blansko. V úvodním kole nového ročníku 2016/17 budou svěřenci Zbyňka Zbořila na domácím stadionu hostit 6. srpna od 17:00 FC Hlučín. Ve 2. kole je čeká cesta do Mohelnice.

Kapitán FK Blansko Jan Nečas opouští loď, přestupuje do Rájce-Jestřebí

23.06.2016
B l a n s k o - Před sedmi lety byl u poslední domácí výhry Blanska ve třetí lize. Na Údolní tehdy prohrála rezerva ligového Slovácka 0:1. Kapitán FK Blansko Jan Nečas byl po nedávném vítězství v divizi jediným hráčem současného kádru Blanska, který historickou účast ve třetí soutěži pamatoval. Další ligový start ale nepřidá.

Nejcennější trofej si z Krabičkova memoriálu odvezlo družstvo z Polska

21.06.2016
B l a n s k o - 33. ročník Mezinárodního fotbalového turnaje mládeže Memoriál Miroslava Krabičky se odehrál na hřišti ASK Blansko v sobotu 18. června. Finálové utkání turnaje mezi sebou sehrála dvě družstva z polského partnerského města Miedz Legnica a Konfeks Legnica. Po výhře 5:2 si nejcennější trofej domů nakonec odvezla Miedz Legnica. Třetí příčku obsadil Tišnov. Domácí družstvo FK Blansko se umístilo po výhře 5:1 nad družstvem z Rosic na 5. místě.

Napsali o nás: Třetí fotbalová liga v Blansku? Vábení sponzorů a nové hřiště s umělým povrchem

21.06.2016
B l a n s k o - Vítězství v krajském přeboru i v divizi. Postup do Moravskoslezské fotbalové ligy. Historický úspěch slavili blanenští fotbalisté a tehdejší FK APOS Blansko před osmi lety. V třetí nejvyšší soutěži vydrželi jednu sezonu.

FK Blansko se připravuje na třetí ligu

20.06.2016
B l a n s k o - FK Blansko se podařil malý zázrak, když porazilo Polnou 3:1 a o bod uhájilo vítězství v divizi D. Na utkání dorazilo téměř 1 100 diváků, kteří si užili skvělý fotbal a pověstné laškování Petra Švancary s rozhodčími. Ten však v FK Blansko končí, jeho dalším působištěm se totiž stane Tišnov.

Sobota bude patřit žákovskému fotbalu, na Mlýnské se koná tradiční Memoriál Miroslava Krabičky

16.06.2016
B l a n s k o - Již 33. ročník Memoriálu Miroslava Krabičky proběhne tuto sobotu 18. června od 9 hodin na stadionu na Mlýnské. Tento tradiční turnaj mladších žáků, ročník 2003 a mladší získal díky hostům z Polska také letos přívlastek mezinárodní.

Vítězné utkání s Polnou a postupové oslavy, podívejte se na reportáž z vyvrcholení sezóny

15.06.2016
B l a n s k o - Připomeňte si nejdůležitější okamžiky posledního utkání sezóny, v němž A tým FK Blansko porazil Polnou 3:1 a stal se vítězem letošního ročníku divize D. O své dojmy se podělili kapitán Jan Nečas, Petr Švancara, trenér Zbyněk Zbořil a předseda klubu Ing. Jiří Crha.

Antonín Juřica oslavil životní jubileum

14.06.2016
B l a n s k o - V neděli se významného životního jubilea - 70 let dožila legenda FK Blansko, bývalý trenér A týmu FK Blansko a člen výkonného výboru pan Antonín Juřica.

Napsali o nás: Mercedes dovezl do Blanska třetí ligu a pokračuje na západ

14.06.2016
B l a n s k o - „Kolego, jestli pak víš, proč je tady tolik lidí?" prohodil Petr Švancara při cestě pro míč v rozehraném divizním zápase směrem k čárovému sudímu. Pár minut před tím mu odmával ofsajd a populární Švanci pak za protesty viděl žlutou kartu.

Napsali o nás: Zdraví konečně slouží. Chci jít výš, říká Pavel Mezlík po restartu v Blansku

13.06.2016
B l a n s k o - Svět viděl černě. Dva roky trápily Pavla Mezlíka vleklé problémy s kotníkem, které nakonec uťaly jeho ligovou kariéru. Teď měl zase na sobě dres a kopačky, na tváři široký úsměv. „Konečně jsem se dal zdravotně dohromady,“ pravil 32letý záložník, jenž si pro svůj fotbalový restart zvolil divizní Blansko.
Další stránky
12>>