Ústí n. L.

Blansko

2:1

Blansko

Vyšehrad

15.05.2021 | 17:00

Rozpis zápasů

vs

Ústí n. L.

Blansko

2

1

vs

Blansko

Vyšehrad

15.05.2021 | 17:00

Rozpis zápasů

Články

A tým FK Blansko povede v divizi Martin Maša

29.06.2017
B l a n s k o - S novým trenérem vstoupí fotbalisté A týmu FK Blansko do sezóny 2017/2018. U mužstva již nebude na vlastní žádost pokračovat Zbyněk Zbořil. Vedení klubu se dohodlo na spolupráci s Martinem Mašou, který v posledních dvou sezónách trénoval Bystřici nad Pernštejnem.

Memoriál Miroslava Krabičky ovládla polská Legnica

27.06.2017
B l a n s k o - 34. ročník mezinárodního fotbalového turnaje mladších žáků, ročník 2004 a mladší, Memoriál Miroslava Krabičky se odehrál na stadionu na Mlýnské v sobotu 24. června. Finálové utkání turnaje mezi sebou sehrála dvě družstva z polského partnerského města Legnica. Po výhře 6:0 si nejcennější trofej domů nakonec odvezla Miedź Legnica. Třetí příčku obsadil Tišnov. Domácí FK Blansko se umístilo na 6. místě.

Blansko vstoupí do MOL Cupu ve Velké Bíteši

23.06.2017
B l a n s k o - Také v sezóně 2017/2018 se A tým FK Blansko představí v domácím poháru. V předkole MOL Cupu bude jeho soupeřem FC Spartak Velká Bíteš.

Nový soutěžní ročník rozlosován, Blansko na úvod vyzve Rosice

23.06.2017
B l a n s k o - V Olomouci byl rozlosován další ročník moravských soutěží. V nové sezóně 2017/2018 se A tým FK Blansko po roce znovu představí v divizi D. V prvním kole hostí svěřenci trenéra Zbořila na domácím hřišti Rosice, poté zajíždějí do Tasovic.

Sobota bude patřit žákovskému fotbalu, na Mlýnské se koná tradiční Memoriál Miroslava Krabičky

21.06.2017
B l a n s k o - Již 34. ročník Memoriálu Miroslava Krabičky proběhne tuto sobotu 24. června od 8 hodin na stadionu na Mlýnské. Tento tradiční turnaj mladších žáků, ročník 2004 a mladší získal díky hostům z Polska také letos přívlastek mezinárodní.

Miloš Jarůšek slaví životní jubileum

18.06.2017
B l a n s k o - Dnes slaví významné životní jubileum - 70 let bývalý hráč, posléze funkcionář a trenér Spartaku ČKD Blansko a současný funkcionář FK Blansko pan Miloš Jarůšek.

Napsali o nás: Kluci zkušenosti určitě zúročí, tvrdí trenér sestupujících fotbalistů Blanska

12.06.2017
B l a n s k o - Po polovině soutěže měli fotbalisté Blanska pod sebou Kroměříž a Líšeň a pro jarní rozjezd velice slibný los. Jenže rýsující se výhodu nevyužili a prakticky se obrátila proti nim. Místo úprku z pásma sestupu bylo brzy jasné, že se jihomoravský nováček Fortuna Moravskoslezské ligy po roce vrátí do divize. „Prohrávali jsme zápasy s týmy, které se rovněž zachraňovaly, a pak jsou ztráty dvojnásobné. Mrzí to, protože ty zápasy jsme mohli vyhrát, ale dopláceli jsme na nevyužívání vyložených gólových šancí," vystihl hlavní příčinu sestupu trenér Zbyněk Zbořil.

Postupy a sestupy na Moravě? Detektivka se vším všudy

09.06.2017
Z l í n / B l a n s k o - Rozhodovat o postupech a sestupech ve fotbalových soutěžích po celé Moravě se letos bude nejenom na hřišti, ale především také u stolu. Ve hře je totiž nespočet variant, ze kterých už teď mají kluby i činovníci FAČR zamotanou hlavu.

Vzhledem ke stavu mužstva před hráči smekám, řekl po zápase v Líšni trenér Zbořil

06.06.2017
B r n o / B l a n s k o - Poslední utkání sezóny 2016/17 v Líšni zhodnotil tradičně trenér Zbyněk Zbořil, který v něm zapojil do hry hned pět dorostenců. Tomáš Feik a Dominik Šmerda nastoupili poprvé v základní sestavě, ve druhé půli si své debutu za A tým odbyli David Prudil a Richard Němec. Blanenský trenér se také vyjádřil k odchodu Lukáše Koláčka.

Vzpomínat budu jen v dobrém, říká po posledním zápase za Blansko kapitán Lukáš Koláček

06.06.2017
B r n o / B l a n s k o - Utkání v Líšni bylo posledním pro Lukáše Koláčka. Blanenský kapitán se po roce a půl rozhodl díky pracovním povinnostem a náročnému dojíždění ukončit své angažmá v našem klubu. Jeho bilance odehraných všech 44 mistrovských utkání, ve kterých nechyběl jedinou minutu nepotřebuje další komentář. Lukáši díky za výborně odvedenou práci!

Napsali o nás: Fotbalisté Blanska uzavřeli ligové konto. Těsnou porážkou v Líšni

04.06.2017
B r n o /B l a n s k o - Na začátku fotbalového jara to vypadalo tak, že derby Blanska v Líšni může být přímým soubojem o záchranu. Bohužel Blanenští přijeli do Brna už s černým Petrem v rukou a byla to jejich labutí píseň, protože zápas posledního kola s Velkým Meziříčím si předehráli.

Blansko se rozloučilo s třetí ligou porážkou v Líšni

04.06.2017
B r n o / B l a n s k o - Poslední utkání sezóny 2016/17 odehráli v rámci 28. kola Fortuna Moravskoslezské ligy fotbalisté A týmu FK Blansko. Svěřenci trenéra Zbořila prohráli v Líšni 1:0 a sezónu zakončili se ziskem 24 bodů na 16. místě. Po roce se tak vrací do divize.

Blansko se rozloučí s třetí ligou i se sezónou, dnes se představí v Líšni

03.06.2017
B l a n s k o - Fotbalisté A týmu FK Blansko odehrají poslední utkání v sezóně 2016/17, která pro ně znamenala neúspěšnou snahu zachránit se ve Fortuna Moravskoslezské lize. Dnes se svěřenci trenéra Zbořila představí od 17:00 na hřišti SK Líšeň.

Fotbal si předsedu nezvolil. Do konce roku svolá mimořádné volby

03.06.2017
P r a h a / B l a n s k o - Volba předsedy fotbalového asociace skončila patem. Nerozhodlo první, druhé ani třetí kolo. Martin Malík ani Petr Fousek nezískali dostatečnou podporu v české i v moravské komoře. Následovalo dohodovací řízení. Z něj podle očekávání vzešlo, že výkonný výbor do konce kalendářního roku svolá mimořádnou valnou hromadu.

Napsali o nás: Fotbalisté Blanska zakončí své roční ligové účinkování v Líšni

03.06.2017
B l a n s k o - Ve středu se rozloučili s domácími fanoušky, v sobotu je čeká loučení s celým ročníkem. I ligovou soutěží.
Další stránky
12>>