Blansko

Vratimov

0:1

Jihlava B

Blansko

07.08.2021 | 10:15

Rozpis zápasů

vs

Blansko

Vratimov

0

1

vs

Jihlava B

Blansko

07.08.2021 | 10:15

Rozpis zápasů

Články

Chyběla větší kreativita v zakončení, říká po remíze v Kroměříži Jan Minx

30.08.2016
K r o m ě ř í ž / B l a n s k o - Také ve druhém venkovním utkání sezóny fotbalisté FK Blansko dokázali bodovat. V Kroměříži uhráli především díky kompaktní defenzivě bezbrankovou remízu. Největší gólovou šanci měl v 69. minutě Jan Minx, proti dalšímu boskovickému odchovanci Martinu Šustrovi však neuspěl.

Blansko venku opět bodovalo, z Kroměříže veze remízu

28.08.2016
K r o m ě ř í ž / B l a n s k o - Podruhé v sezóně vyjeli fotbalisté A týmu FK Blansko k venkovnímu utkání a podruhé se vracejí s bodovým ziskem. Po výhře v Mohelnici tentokrát svěřenci Zbyňka Zbořila uhráli bezbrankovou remízu na půdě Kroměříže.

Druhý venkovní zápas, Blansko jede bojovat do Kroměříže

26.08.2016
B l a n s k o - Čtvrtým dějstvím pokračuje o víkendu Moravskoslezská liga. Fotbalisté A týmu FK Blansko se podruhé představí na hřišti soupeře. Tentokrát čeká svěřence trenéra Zbyňka Zbořila utkání v Kroměříži.

Dopředu jsme moc kvalitu neměli, uvědomoval si po porážce s Uničovem Jakub Šplíchal

24.08.2016
B l a n s k o - Těsnou porážku 0:1 zhodnotil také obránce Jakub Šplíchal. S ním jsme se mimojiné vrátili v čase o pět let zpět a také porovnali divizi a třetí ligu.

Napsali o nás: Petr Švancara: Přejít z ligy do nižší soutěže není žádná sranda

23.08.2016
R á j e c - J e s t ř e b í - Kam přijde, tam vzbudí poprask a pozornost fanoušků. A to na sobě nemusí mít ani dres. Fotbalový bavič a showman Petr Švancara dostal před utkáním Blanska s Uničovem poděkování za minulou sezonu, kterou odehrál v blanenském dresu. Zasloužil se v ní velkou měrou o postup do třetí ligy.

Musíme zvednout hlavu a bojovat dál, říká kapitán Lukáš Koláček

22.08.2016
B l a n s k o - Těsnou porážku s Uničovem zhodnotil kapitán Lukáš Koláček. Ten byl v prvním poločase autorem nebezpečného centru, po kterém se do slibné šance dostal Jan Trtílek. Ani situace ze 39. minuty však brankou neskončila a Blansko tak vyšlo střelecky naprázdno.

Bylo to špatné, mrzel trenéra Zbořila předvedený výkon s Uničovem

22.08.2016
B l a n s k o - Druhou domácí porážku a opět o jednu branku si připsali na své konto fotbalisté A týmu FK Blansko. Více než výsledek 0:1 s Uničovem mrzel trenéra Zbořila předvedený výkon.

Další těsná prohra. Blansko podlehlo Uničovu

21.08.2016
B l a n s k o - I druhý domácí zápas fotbalistů Blanska ve třetí lize skončil prohrou. A zase o jediný gól. Proti Uničovu se nedokázal prosadit žádný z blanenských střelců, smrtící ránu zasadil ve 45. minutě hostující Vejvoda. „Uničov nám ukázal, o čem je třetí liga. Ale faktem zůstává, že jsme dnes nepodali výkon jako v prvních dvou kolech,“ glosoval po utkání domácí trenér Zbyněk Zbořil.

Druhý domácí zápas, Blansko hostí v Rájci-Jestřebí silný Uničov

19.08.2016
B l a n s k o - Třetím kolem pokračuje o víkendu Moravskoslezská liga. Fotbalisté FK Blansko hostí v sobotu od 16:30 na hřišti v Rájci-Jestřebí jednoho z aspirantů na boj o postup do druhé ligy SK Uničov.

Mančaft je tu výborný, pochvaluje si dvougólový střelec Daniel Pospíšil

17.08.2016
M o h e l n i c e / B l a n s k o - Přišel s vizitkou ofenzivního levého obránce, trenér Zbořil však jeho útočných schopností využívá na postu krajního záložníka. Daniel Pospíšil (na fotce vpravo) se v zápase proti Mohelnici dvakrát prosadil střelecky a výrazně se podílel na výhře 3:0.

Jsem rád, že jsme to takto dobře zvládli, říká odchovanec Mohelnice Petr Kutal

17.08.2016
M o h e l n i c e / B l a n s k o - Zvláštní pocity prožíval ofenzivní štírek Petr Kutal. Ten v létě přestoupil do Blanska z Mohelnice, jejíž je odchovancem a proti svému mateřskému klubu zazářil. Vstřelil druhou branku a nakonec se mohl s týmem z prvního vítězství v sezóně.

Za Milošem Krabičkou

16.08.2016
B l a n s k o - Ve věku 70 let zemřel v pátek 12. srpna 2016 pan Miloš Krabička, jenž byl dlouholetým hráčem a později funkcionářem Spartaku Metra Blansko.

Musíme být rádi a s pokorou jít do dalšího zápasu, říká Stanislav Píšek

15.08.2016
M o h e l n i c e / B l a n s k o - V blanenské obranné čtveřici ční po letním příchodu z Bohunic jako maják 207 cm vysoký obránce Stanislav Píšek. Ten společně se spoluhráči předvedl v Mohelnici spolehlivý výkon a díky němu se Blansko radovalo z výhry 3:0. Více již v našem rozhovoru.

Splnili jsme to, co jsme si řekli, těšilo po výhře v Mohelnici trenéra Zbořila

15.08.2016
M o h e l n i c e / B l a n s k o - Hned ve 2. kole MSFL se dočkalo omlazené mužstvo Blanska tříbodového zisku. Vítězství 3:0 na půdě Mohelnice zhodnotil trenér Zbyněk Zbořil, který se vyjádřil i k posledním změnám v kádru.

FK Blansko odehraje příští utkání proti Uničovu v Rájci-Jestřebí

15.08.2016
B l a n s k o - A tým FK Blansko odehraje příští domácí utkání 3. kola Moravskoslezské ligy proti dalšímu aspirantovi na postup do 2. ligy Uničovu v sobotu 20. srpna od 16:30.
Další stránky
12>>