Ústí n. L.

Blansko

2:1

Blansko

Vyšehrad

15.05.2021 | 17:00

Rozpis zápasů

vs

Ústí n. L.

Blansko

2

1

vs

Blansko

Vyšehrad

15.05.2021 | 17:00

Rozpis zápasů

Články

Doufám, že nám to tak půjde dál, říká dvougólový střelec Tomáš Jarůšek

30.09.2015
B l a n s k o - Dvougólové představení vystřihl v úvodním zápase 8. kola divize D mezi Blanskem a Havlíčkovým Brodem Tomáš Jarůšek. Blanenský útočník, který nyní pravidelně nastupuje na pravém okraji zálohy, se prosadil v prvním i druhém poločase a výrazně přispěl k výhře 4:1.

Konečně jsem se trefil, byl spokojený autor vítězné branky David Müller

30.09.2015
B l a n s k o - Při vítězném utkání s Havlíčkovým Brodem nejenže dobře dirigoval spolu s Petrem Šípem blanenskou defenzívu, ale navíc byl autorem druhé a tedy i vítězné branky. Obránce David Müller zaznamenal svoji premiérovou trefu v sezóně.

Ohlasy trenérů po zápase Blansko - Havlíčkův Brod

30.09.2015
B l a n s k o - Netradičně vám po zápase 8. kola divize D FK Blansko - FC Slovan Havlíčkův Brod 4:1 (2:1) přinášíme hodnocení průběhu utkání z pohledu obou trenérů. Za Havlíčkův Brod byl zpovídán kouč Richard Zeman, svůj pohled přidal i trenér FK Blansko Michal Kugler.

Dorostenci opět bodovali naplno, venku zdolali Třebíč

29.09.2015
T ř e b í č / B l a n s k o - Také v 8. kole divize D si dorostenci FK Blansko udrželi své postavení na samotné špici tabulky. Starší dorostenci zvítězili v Třebíči 2:1 a doposud ztratili pouhé tři body. Mladší vyhráli 6:0 a v soutěži jsou se Svratkou Brno jediní stoprocentní!

Blansko předehrávku zvládlo, Havlíčkův Brod porazilo 4:1

26.09.2015
B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko po sérii pěti remíz v řadě opět naplno bodovali. V úvodním utkání 8. kola divize D porazili svěřenci trenéra Michala Kuglera celek Havlíčkova Brodu 4:1, když dvě branky vstřelil Tomáš Jarůšek a po jedné přidali David Müller a Petr Švancara.

Napsali o nás: Švancara pobavil Blansko dvěma góly, na výhru ale nestačily

25.09.2015
P r a h a / B l a n s k o - Podařilo se mu vyprodat Lužánky, ale s fotbalem ještě neskončil. Petr Švancara nastupuje v divizi D za Blansko a v sedmém kole se dvakrát gólově prosadil. Soupeř z Tasovic ale na dvě branky bývalého ligového útočníka zareagoval a zápas dovedl k remíze. I přesto „Švanciho“ góly stály za to. Oba dal po samostatném úniku na brankáře.

Blansko jde po necelém týdnu opět do boje, v pátek hostí na Údolní Havlíčkův Brod

24.09.2015
B l a n s k o - Již po šesti dnech od posledního utkání s Tasovicemi čeká fotbalisty FK Blansko další domácí zápas. V rámci 8. kola (9. hrané) hostí svěřenci trenéra Kuglera na stadionu na Údolní v pátek 25. září od 16:30 FC Slovan Havlíčkův Brod.

Vedení klubu se rozloučí s Radimem Bubeníčkem

24.09.2015
B l a n s k o - Vedení FK Blansko se před výkopem zítřejšího utkání 8. kola divize D FK Blansko - FC Slovan Havlíčkův Brod (stadion na Údolní, Blansko, 16:30) rozloučí s bývalým kapitánem a oporou A týmu Radimem Bubeníčkem.

Valná hromada rozhodla o změnách stanov, složení výkonného výboru a revizní komise

24.09.2015
B l a n s k o - V pátek 4. září se v prostorách blanenské kuželny, Údolní 10, Blansko uskutečnila řádná valná hromada FK Blansko.

Druhý poločas jsme měli odehrát lépe, hodnotil remízový duel trenér Kugler

23.09.2015
B l a n s k o - Hodně skleslý byl po remízovém utkání s Tasovicemi trenér domácího Blanska Michal Kugler. Jeho svěřenci si v prvním poločase vypracovali zásluhou Petra Švancary dvoubrankové vedení, o které však po změně stran přišli. Za průběhem utkání jsme se odhlédli v pozápasovém rozhovoru.

Švancara po Tasovicích: Bere mi to chuť do dalších zápasů

23.09.2015
B l a n s k o - V zápase schytal ostré zákroky, sám pak uviděl žlutou kartu. Po utkání si nestěžoval na to, že hosté srovnali, ale na to, že rozhodčí netrestali tvrdou hru Tasovic. Útočník Blanska Petr Švancara dal sice obě branky domácího týmu, ovšem na tradiční srandičky moc náladu neměl. „Okopávat se můžu nechat v nižších soutěžích, kde nemusím trénovat," říká v rozhovoru.

O položení umělé trávy na ASK rozhodne ministerstvo

23.09.2015
B l a n s k o - Město Blansko získalo dotaci ve výši 10 mil. korun včetně DPH na položení umělého koberce na hřišti ASK Blansko. Vedení města jedná s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy o možnosti prodloužení stanovené lhůty. Dodržení zadávacích podmínek dotačního projektu ministerstva je totiž za stávajících podmínek nereálné.

Dorosty opět bodovaly naplno, tentokrát pokořily Spartu Brno

22.09.2015
B r n o / B l a n s k o - Dorostenecké týmy v neděli pokračovaly v úspěšných bojích v rámci letošního divizního ročníku. V 7. kole kole se představili na půdě Sparty Brno, kde starší dorost vyhrál 4:2 a mladší 2:1.

Žáci získali proti Kuřimi čtyři body

22.09.2015
B l a n s k o - Žákovské celky FK Blansko sehráli v sobotu další zápasy krajského přeboru. V rámci 5. kola remizovali starší žáci na domácí půdě s Kuřimí 1:1, jejich mladší kolegové stejného soupeře rozdrtili výsledkem 9:3

Blansko ztratilo dvoubrankové vedení a remizovalo s Tasovicemi

19.09.2015
B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko v 7. divizním kole ztratili proti Tasovicím slibně rozehrané utkání. Svěřenci trenéra Kuglera po dvou brankách Petra Švancary vedli v poločase 2:0. Soupeř ve druhé půli postupně převzal otěže hry a po brankách Horáčka a Paula srovnal na konečných 2:2.
Další stránky
1234>>