Kroměříž

Blansko

6:2

Blansko

Vratimov

31.07.2021 | 17:00

Rozpis zápasů

vs

Kroměříž

Blansko

6

2

vs

Blansko

Vratimov

31.07.2021 | 17:00

Rozpis zápasů

Články

Nebyli jsme líní na krok, těšilo po výhře nad Bohunicemi trenéra Zbořila

30.01.2017
B l a n s k o - Trenér A týmu Zbyněk Zbořil zhodnotil průběh třetího přípravného utkání s Bohunicemi. Řeč přišla také na zapojení dorostenců do utkání, stav marodky a nejbližšího soupeře v přípravě AFK Tišnov.

Blansko v přípravě proti Bohunicím vysoko vyhrálo

29.01.2017
B l a n s k o - V pořadí třetí zápas zimní přípravy sehrál v sobotu na umělé trávě na Mlýnské A tým FK Blansko. Proti účastníkovi krajského přeboru Bohunicím si svěřenci Zbyňka Zbořila vytvořili dostatek brankových příležitostí a střelecky se prosadili hned šestkrát.

Potřetí v přípravě, Blansko hostí v sobotu Bohunice

27.01.2017
B l a n s k o - V pořadí již třetí přípravný zápas a zároveň poslední lednový čeká o víkendu fotbalisty A týmu FK Blansko. Svěřenci trenéra Zbořila přivítají v sobotu na umělé trávě na Mlýnské celek TJ Tatran Bohunice.

Napsali o nás: Druhá rakouská liga? Zajímá mě, s jakou úrovní to půjde srovnat, říká Koudelka

24.01.2017
B l a n s k o - Má za sebou povedený rok, ihned po zranění se na jaře vrátil na hřiště malého fotbalu. Z evropského šampionátu v Maďarsku si přivezl bronz. Na podzim se vrátil i k velkému fotbalu, když dostal šanci u nováčka třetí ligy z Blanska. Týmu pomohl svými zkušenostmi i pěti góly. Skvělý návrat k oběma sportům pak Jan Koudelka završil oceněním pro nejlepšího fotbalistu okresu za rok 2016. Nyní jej však čeká nová výzva, z Blanska míří do Rakouska.

Jsem rád, že mi to tam spadlo, říká autor vítězné branky Jiří Kratochvíl

23.01.2017
B l a n s k o - Sedmigólovou přestřelku druhého přípravného utkání se Svitavami rozhodl parádní trefou z trestného kopu Jiří Kratochvíl. Blanenský odchovanec proto nemohl chybět u pozápasového hodnocení.

Šancí si musíme vážit, říká po výhře nad Svitavami trenér Zbořil

23.01.2017
B l a n s k o - Ve druhém utkání zimní přípravy proti Svitavám si fotbalisté A týmu FK Blansko dokázali vypracovat řadu šancí. V prvním poločase je však zahazovali, po změně stran se již prosadili a hned čtyřikrát. Nejen o produktivitě byla po zápase řeč s trenérem Zbořilem.

Blansko proti Svitavám otáčelo stav, výhru trefil Kratochvíl

22.01.2017
B l a n s k o - Ve druhém utkání zimní přípravy fotbalisté A týmu FK Blansko proti Svitavám v prvním poločase šance zahazovali. Po změně stran se jim podařilo skóre otočit. Na vyrovnávací branku soupeře pak ještě dokázal v poslední minutě najít odpověď Jiří Kratochvíl.

Druhý přípravný zápas, Blansko v neděli vyzve Svitavy

20.01.2017
B l a n s k o - Druhý zápas v rámci zimní přípravy sehrají o nadcházejícím víkendu fotbalisté A týmu FK Blansko. Svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila hostí v neděli od 12:00 na umělé trávě stadionu na Mlýnské celek TJ Svitavy.

Pěsti drží celá rodina, říká trenér roku Zdeněk Veselý

19.01.2017
B l a n s k o - V anketě Fotbalista roku 2016 okresu Blansko si odnesl prvenství v kategorii trenér roku Zdeněk Veselý. Co na toto ocenění kouč našeho dorostu říká? V čem tkví tajemství úspěchu? Nejen tyto otázky zodpověděl v rozhovoru pro klubový web.

Celkové výsledky ankety Fotbalista roku 2016 okresu Blansko

19.01.2017
B l a n s k o - Minulý týden v pátek proběhlo v boskovickém zámeckém skleníku slavnostní vyhlášení ankety Fotbalista roku 2016 okresu Blansko. OFS Blansko nyní zveřejňuje kompletní výsledky této tradiční ankety.

Měl parametry mistrovského utkání, hodnotil zápas s Chrudimí trenér Zbořil

15.01.2017
B l a n s k o - V úvodním zápase zimní přípravy prohráli fotbalisté A týmu FK Blansko s účastníkem ČFL Chrudimí 2:4. O hodnocení utkání jsme tradičně požádali trenéra Zbyňka Zbořila. Ten si pochvaluje přípravu v domácích podmínkách.

Blansko zahájili zimní přípravu porážkou s Chrudimí

15.01.2017
B l a n s k o - První utkání na novém umělém trávníku stadionu na Mlýnské sehráli fotbalisté A týmu FK Blansko. Proti účastníkovi České fotbalové ligy Chrudimi se svěřencům trenéra Zbořilo lépe dařilo v prvním poločase. Druhý ovládl soupeř, který se nakonec radoval z výhry 4:2.

Fotbalistou roku 2016 okresu Blansko se stal Jan Koudelka

15.01.2017
B l a n s k o - Pátek třináctého - pro mnohé symbol nešťastného dne. Tak tomu rozhodně nebylo v boskovickém zámeckém skleníku, kde Okresní fotbalový svaz Blansko vyhlásil nejlepší fotbalisty za rok 2016. Prvenství získal Jan Koudelka, který na podzim hájil barvy FK Blansko.

Kvalitní konfrontace na úvod přípravy, do Blanska zavítá Chrudim

13.01.2017
B l a n s k o - Kvalitní prověrka čeká hned na začátku zimní přípravy fotbalisty A týmu FK Blansko. Svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila vyzvou zítra od 11:00 na umělé trávě stadionu na Mlýnské účastníka České fotbalové ligy MFK Chrudim.

Anketa Fotbalista roku 2016 okresu Blansko opět s výrazným zastoupením našeho klubu

12.01.2017
B l a n s k o - Již zítra proběhne od 18:00 v boskovickém Zámeckém skleníku slavnostní vyhlášení ankety Fotbalista roku 2016 okresu Blansko. Hned 8 zástupců zde bude mít také náš fotbalový klub (na snímku Tomáš Farník).
Další stránky
12>>