Kroměříž

Blansko

6:2

Blansko

Vratimov

31.07.2021 | 17:00

Rozpis zápasů

vs

Kroměříž

Blansko

6

2

vs

Blansko

Vratimov

31.07.2021 | 17:00

Rozpis zápasů

Články

Přání do nového roku 2015

31.12.2014
B l a n s k o - V pondělí 29. prosince se A mužstvo sešlo v Brně na Janouškové k poslednímu fotbálku v tomto roce a při této příležitosti vám fanouškům vybraní hráči a trenér Kugler popřáli do nového roku 2015.

Ptejte se Davida Jurana

29.12.2014
B l a n s k o - V průběhu prosince jste mohli v naší webové anketě hlasovat pro jednoho z pětice hráčů, kterému chcete pokládat otázky prostřednictvím sekce ptejte se. V diváckém hlasování zvítězil brankář David Juran, který obdržel 56% hlasů.

Povídání s třicátníky Janem Nečasem a Karlem Švancarou - díl čtvrtý

27.12.2014
B l a n s k o - Ve čtvrté, závěrečné části našeho rozhovoru s čerstvými třicátníky a velkými kamarády Janem Nečasem a Karlem Švancarou jsme probrali jejich pohled na současné mladé fotbalisty a také na jejich úlohu v A týmu a to i směrem k záchraně v divizi.

Starší žáci v Bohunicích získali bronz

26.12.2014
B r n o / B l a n s k o - V neděli 21. prosince se starší žáci zúčastnili halového turnaje v Brně-Bohunicích. Svěřenci trenéra Michala Šenkeříka na něm vybojovali pěkné třetí místo. Pohár obdrželi z rukou ligového útočníka a populárního baviče Petra Švancary.

Fotbalová (R)evoluce..nová cesta k vítězství

26.12.2014
P r a h a / B l a n s k o - Vážení členové Fotbalové asociace České republiky, dovolte mi, abych Vám představil jeden z nejklíčovějších projektů celé historie českého fotbalu, a totiž projekt „FOTBALOVÁ (R)EVOLUCE… NOVÁ CESTA K VÍTĚZSTVÍ, který byl Výkonným výborem FAČR schválen dne 8. prosince 2014.

Hlavně, aby byli všichni zdraví a spokojení, přeje si pod stromeček David Juran

24.12.2014
B l a n s k o - Během podzimní části sezóny jako jediný nechyběl při mistrovských utkáních na hřišti ani minutu. Brankář David Juran již čtvrtou sezónu hájí branku FK Blansko a dnes stejně jako jeho spoluhráči usedne ke štědrovečerní tabuli. Jak probíhají Vánoce u Juranů?

Vánoční dárek - ohlédnutí za Memoriálem Dana Němce

23.12.2014
B l a n s k o - Již více než tři týdny uplynuly od posledního ročníku tradičního mezinárodního halového turnaje - Memoriálu Dana Němce, který se také letos konal ve sportovní hale na Údolní ulici. Za průběhem 17. ročníku se ohlédneme prostřednictvím kamery.

Mladší přípravka obsadila v Bystřici čtvrté místo

22.12.2014
B l a n s k o - Mladší přípravka FK Blansko se předminulou sobotu zúčastila halového turnaje v Bystřici nad Pernštejnem. Svěřenci trenérů Zdeňka Veselého a Pavla Rajtšlégra na něm obsadili celkově 4. místo.

Povídání s třicátníky Janem Nečasem a Karlem Švancarou - díl třetí

21.12.2014
B l a n s k o - V třetí části našeho rozhovoru s čerstvými třicátníky a velkými kamarády Janem Nečasem a Karlem Švancarou jsme zavzpomínali na jejich angažmá mimo Blansko a na spoluhráče, kteří je v průběhu kariéry nejvíce ovlivnili.

Hodnocení podzimní části sezóny - starší žáci

21.12.2014
B l a n s k o - V hodnocení podzimní části sezóny budeme pokračovat týmem starších žáků. Svěřenci trenéra Michala Šenkeříka a asistenta Tomáše Vacha okupují v tabulce krajského přeboru 3. místo.

Mladší žáci se v Legnici do semifinále neprobojovali

17.12.2014
L e g n i c a / B l a n s k o - Předminulý víkend se mladší žáci FK Blansko zúčastnili Mezinárodního halového turnaje ve fotbale v polské Legnici. Svěřenci trenérů Miroslava Koňaříka a Martina Sígla v konkurenci 23 týmů z Polska, Ukrajiny a Německa po vítězství ve skupině neprošli do semifinále.

Povídání s třicátníky Janem Nečasem a Karlem Švancarou - díl druhý

14.12.2014
B l a n s k o - Ve druhé části našeho rozhovoru s čerstvými třicátníky a velkými kamarády Janem Nečasem a Karlem Švancarou jsme zavzpomínali na léta, kdy se v Blansku žilo rivalitou Metry a ČKD a také na postupovou jízdu FK Blansko do Moravskoslezské ligy.

Hodnocení podzimní části sezóny - starší přípravka A

12.12.2014
B l a n s k o - V hodnocení podzimní části probíhající sezóny 2014/15 se tentokrát zastavíme u starší přípravky A. Svěřenci trenérů Leoše Farníka a Jiřího Skřepského prohráli pouze jedno mistrovské utkání a zimní přípravu si zpestřují účastí na několika halových turnajích.

Hodnocení podzimní části sezóny - mladší přípravka

11.12.2014
B l a n s k o - V rámci zimní přestávky postupně s trenéry jednotlivých mládežnických týmů zhodnotíme průběh podzimní části sezóny 2014. Dnes se zaměříme na mladší přípravku, která pod vedením trenérů Zdeňka Veselého a Pavla Rajtšlégra na podzim zvítězila ve všech mistrovských utkáních.

Od příští sezony bez klasických registraček. Fotbal spouští revoluci

09.12.2014
P r a h a / B l a n s k o - Bez počítače s internetem se od příštího ročníku neobejde žádný fotbalový klub v Česku. Ani ten, který jehož hráči nastupují v nejnižší soutěži. „Fotbalová revoluce alias evoluce,“ jak projekt asociace nazývá, začíná, platit bude od 1. července 2015.
Další stránky
12>>