Ostrava B

FK Třinec

17.05.2024 | 17:00

Údolní

Ve středu čeká na fotbalisty Blanska v rámci 33. kola MSFL poslední ze tří utkání, které odehrají v řadě na půdách soupeřů. Po nezdaru v Otrokovích a cenném bodu proti silnému Znojmu tentokrát míří na půdu Uničova. Náš soupeř drží sérii dvou výher, když porazil B-tým Karviné 2:1 a naposledy rozdrtil na domácí půdě Zlínsko 5:0. Uničov se může pyšnit 2. nejlepší domácí formou, když na svém hřišti prohráli a remizovali pouze dvakrát, dalších 9 duelů dotáhl do vítězného konce. I tato skutečnost drží Uničov na 4. místě tabulky se ziskem 44 bodů. Nejlepším střelcem soupeře je se 13 zásahy Tomáš Komenda, hned 6 zásahů mají na kontě záložníci Aleš Krč a Jan Ambrozek. Blanenské tak nečeká snadná práce, ale pomoci by jim mohl ubojovaný bod na půdě Znojma, který zařídil svými skvělými zákroky David Kubica a také Tomáš Chyla, který srovnával stav na 1:1 a byl to pro něj premiérový gól sezóny. Utkání ve sváteční den odstartuje v Uničově od 17 hodin.

Autor - Adam Přikryl