Ostrava B

FK Třinec

17.05.2024 | 17:00

Údolní

Anglický týden se blíží do finiše. Po včerejším souboji v Uničově nás čeká další soupeř. V rámci 26. kola MSFL změříme síly na Údolní proti Uherskému Brodu. Hosté balancují na hranici pásma sestupu do Divize, kdy aktuálně drží 16. místo tabulky a 25 bodů za 6 výher, 7 remíz a 13 porážek. Včera se představili na půdě Hodonína, kde domácímu celku podlehli 0:2, v posledních 3 utkáních ale 2x udrželi čisté konto po výhrách proti Bohunicím (1:0) a Hranicím (6:0). Poslední vzájemné klání dopadlo na podzim remízově - 2:2. Nejlepším střelcem Brodu je osmigólový Matěj Votava. Blansko včera urvalo důležitou výhru v Uničově, která pro něj byla historickou, v podobě 1:2. Uničov se dostal do vedení, ale brankami Rajčince a Tulajdana jsme utkání otočili. Věřme, že na výhru navážeme i v sobotu. POZOR - UTKÁNÍ NA ÚDOLNÍ STARTUJE JIŽ V 10:30! Přijďte povzbudit domácí hráče v boji o další body!

Autor - Adam Přikryl