Blansko

Prostějov

2:1
Rozpis zápasů

vs

Blansko

Prostějov

2

1

Rozpis zápasů

Články

LFA přerušila FORTUNA:LIGU a FORTUNA:NÁRODNÍ LIGU

13.10.2020
Ligový výbor Ligové fotbalové asociace dnes rozhodl o přerušení FORTUNA:LIGY a FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Obě nejvyšší soutěže budou pokračovat sedmým kolem hned, jakmile bude možné sezónu znovu rozehrát. LFA na základě krizového opatření Vlády ČR odeslala žádost o jednání s premiérem Andrejem Babišem a ministrem zdravotnictví Romanem Prymulou.

Vyztužení obrany, ze Slovácka přichází Tomáš Vincour

12.10.2020
Blansko - Blanenský sportovní management pracuje na posílení a zejména rozšíření kádru. Novou tváří v kabině Blanska se tak stává mladičký střední obránce - Tomáš Vincour, který přichází do Blanska na hostování z prvoligového Slovácka.

Zemřel bývalý hráč a trenér fotbalistů Blanska Antonín Juřica

12.10.2020
9. října letošního roku naposledy vydechl bývalý kouč fotbalistů Blanska a také jeho bývalý hráč - Antonín Juřica. Stalo se tak po dlouhé nemoci, které Antonín dlouho vzdoroval. Klub vyjadřuje rodině upřímnou soustrast. Antonín Juřica se dožil věku 74 let.

Střet s Baníkem dopadl lépe pro prvoligistu. Blansko prohrálo v Ostravě 1:4

09.10.2020
O s t r a v a - Duel s Baníkem přinesl hráčům Blanska příjemné zpestření dlouhé pauzy a také prohru 1:4. Ostravský Baník využil početnějšího kádru a ve druhém poločase rozhodl o své výhře. Jedinou branku Blanska zaznamenal Filip Žák.

Ligová fotbalová asociace nesouhlasí se zákazem konání zápasů první a druhé fotbalové ligy

09.10.2020
Ze čtvrtečního rozhodnutí Vlády ČR o zákazu pořádání sportovních akcí s účinností od 12. října 2020 s ohledem na hrozbu šíření onemocnění COVID-19 v Česku vyplývá, že nebude možné odehrát žádné soutěžní utkání v nejbližších dvou týdnech. LFA si plně uvědomuje závažnost stávající epidemiologické situace v ČR a již od prvopočátku teto krize se snaží v úzké kooperaci s ministerstvem zdravotnictví zcela nad rámec obecně platných opatření přijímat další preventivní opatření, aby mohla zajistit pokračování ligových soutěží, byť s velkými omezeními pro kluby i diváky a velkými finančními ztrátami.

Reprezentační pauzu si Blansko zpestří duelem s ostravským Baníkem

07.10.2020
Blansko - Zápasový rozpis blanenských fotbalistů zaplní další utkání. V reprezentační přestávce se svěřenci Oldřicha Machaly utkají s prvoligovým Baníkem Ostrava. Duel je plánován na pátek v 10:30 na legendarních Bazalech. Současná situace nedovoluje hrát před diváky, těm však ostravský klub zařídil stream, který bude k dispozici na YouTube kanálu Baníku.

Memoriál Dana Němce se v roce 2020 neuskuteční

07.10.2020
Rok 2020 se bude muset obejít bez tradiční akce. Pořadatelé Memoriálu Dana Němce se v letošním roce rozhodli neuspořádat fotbalový turnaj, který byl již stálicí blanenské sportovní scény.

Závěr jako hrom! Blansko dotáhlo dvoubrankovou ztrátu a z Vlašimi veze cenný bod

04.10.2020
Vlašim - Těžký zápas sehráli v rámci šestého kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY fotbalisté Blanska. Vlašim si v první půli vypracovala vedení 1:0, které ve druhé části utkání navýšila. Fotbalisté Blanska se však semkli a díky dvěma brankám v závěrečných dvaceti minutách se dočkali srovnání a do Blanska vezou bod za remízu.

Další zápas F:NL je zde, Blansko míří do Vlašimi

03.10.2020
Blansko - FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA se rozbíhá do svého šestého kola. V rámci něj se blanenští fotbalisté podívají na hřiště nevyzpytatelné Vlašimi. Souboj s loňským osmým týmem tabulky začíná v neděli v 16:00 na stadionu v Kollárově ulici.

The Klobása view: 1# FKB and FNL

02.10.2020
​The long, long, extremely long wait for a competitive Blansko game started away at Prostejov on 20th August. And these were completely new surroundings for our team, who had reached their highest position by gaining promotion to the second tier of Czech football. Just to say FNL and FK Blansko in the same sentence has a nice ring to it, doesn’t it?