Kroměříž

Blansko

6:2

Blansko

Vratimov

31.07.2021 | 17:00

Rozpis zápasů

vs

Kroměříž

Blansko

6

2

vs

Blansko

Vratimov

31.07.2021 | 17:00

Rozpis zápasů

Články

Starší žáci si závěr sezóny zpestřili turnajem v Holicích

30.06.2014
H o l i c e / B l a n s k o - Na závěr sezóny se tým starších žáků zúčastnil turnaje v Holicích, který bývá tradičně kvalitně obsazen a to i díky týmům ze Slovenska, Chorvatska a Polska. Z důvodu řady absencí museli naše řady posílit hráči z jiných týmů okresu.

Memoriál Miroslava Krabičky: parádní jízda týmu Miedz Legnica

29.06.2014
B l a n s k o - To byla jízda. Polský tým Miedz Legnica vyhrál mezinárodní turnaj mladších žáků v kopané. Memoriál Miroslava Krabičky v Blansku. A to více než suverénním způsobem. V základní skupině čtyři zápasy, čtyři vítězství. Skóre 19:0.

Pozvánka na Valnou hromadu FK Blansko

26.06.2014
B l a n s k o - V pátek 11. 7. 2014 v 17:00 hodin se bude konat ve „Fotbalové hospůdce na hřišti“, Blansko, Údolní 10, valná hromada FK Blansko, z. s.

Pohár zahajuje Blansko předkolem proti Hodonínu

25.06.2014
O l o m o u c / B l a n s k o - Soupeře z divizní skupiny D přisoudil los poháru České pošty v rámci jeho předkola fotbalistům FK Blansko. Jejich soupeřem bude v neděli 20. července od 17:00 celek RSM Hodonín. Utkání se hraje na hřišti soupeře.

Blansko zahájí sezónu v Napajedlech, poté hostí Bystřici

25.06.2014
O l o m o u c / B l a n s k o - V Olomouci byl rozlosován další ročník moravských soutěží. V divizi D se oproti loňsku představí čtyři nové týmy - postupující z krajských přeborů Mutěnice a Havlíčkův Brod, sestupující z MSFL Žďár nad Sázavou a z E skupiny přeřazené Otrokovice.

Vzhledem ke konečnému umístění byla sezóna vydařená, říká Kateřina Zoubková

24.06.2014
B l a n s k o - Chodí na fotbal stejně jako muži, na rozdíl od nich jsou však ozdobou tribun. Ano, jsou to naše drahé polovičky, které s námi sdílejí nejen fotbalové radosti a strasti. Proto jsme se Vám rozhodli přiblížit jejich pohled na věc a požádali o zhodnocení zástupkyni něžného pohlaví.

Losovací koš moravských soutěží je připraven

23.06.2014
O l o m o u c / B l a n s k o - V úterý 24. června se sejdou moravské kluby na losovacím aktivu v Olomouci. Podle přihlášek je jasno o obsazení jednotlivých soutěží. Z MSFL sestoupil Žďár nad Sázavou z posledního místa a Mikulovice z vlastního rozhodnutí.

Juran zahájí přípravu ve Znojmě, Skoupého si vyhlédla Zbrojovka

23.06.2014
B l a n s k o - Dva hráči z jarního kádru A týmu FK Blansko zahájí přípravu v jiných klubech. Brankář David Juran se již dnes bude hlásit na prvním tréninku v druholigovém klubu 1. SC Znojmo. Útočník Michal Skoupý míří na testy do dorostu Zbrojovky Brno, který vede René Wagner.

Sezónu tradičně uzavře Memoriál Miroslava Krabičky

20.06.2014
B l a n s k o - Již 31. ročník Memoriálu Miroslava Krabičky proběhne dnes a zítra na stadionu na Mlýnské. Tento tradiční turnaj mladších žáků, ročník 2001 a mladší získal díky hostům z Polska a Slovenska opět přívlastek mezinárodní.

Kabina táhla celý rok za jeden provaz, říká Aleš Vágner

20.06.2014
B l a n s k o - Teprve podruhé v sezóně se dostal do základní sestavy a užil si spolu s celým týmem vítěznou tečku za vydařenou divizní sezónou. Obránce Aleš Vágner dokázal, že současná mládežnická líheň v našem klubu plodí každoročně talentované hráče.

Výběr JmKFS vyhrál Regions Cup a bude bojovat o postup na EURO

18.06.2014
K r o m ě ř í ž / B l a n s k o - Jihomoravský amatérský výběr vyhrál finále Regions Cupu, když na penalty vyřadil výběr Olomouckého krajského fotbalového svazu. V září ho tak čeká cesta do Srbska, kde bude bojovat v kvalifikaci o postup na amatérské mistrovství Evropy.

Jiří Hajský Blansko v další sezóně nepovede, odchází do Tišnova

18.06.2014
B l a n s k o - Úspěšná mise trenéra Jiřího Hajského u fotbalistů FK Blansko je u konce. Mistr republiky z roku 1978 se Zbrojovkou Brno po vzájemné dohodě v klubu nebude pokračovat. Jeho další štací bude celek AFK Tišnov.

Starší přípravka vybojovala na mezinárodním turnaji v Boskovicích čtvrté místo

18.06.2014
B o s k o v i c e / B l a n s k o - O víkendu 14. a 15. června 2014 se v Boskovicích uskutečnil mezinárodní fotbalový turnaj hráčů pěti věkových kategorií od sedmi do dvanácti let. Po hřištích se takto během víkendu proběhlo shruba 600 malých fotbalistů, což je v tomto ohledu největší turnaj v České republice.

Bylo to super pro diváky i hráče, líčil spokojeně Jan Koudelka

17.06.2014
B l a n s k o - Stejně jako v drtivé většině jarních utkání byl k neudržení. Kanonýr Jan Koudelka se výraznou měrou podílel na poslední výhře Blanska v právě skončené sezóně, když jednu branku vstřelil, na dvě přihrál a u zbývající dvou celou akci rozjížděl. O své pocity se boskovický štírek podělil v pozápasovém rozhovoru.

Mladší dorostenci se rozloučili vítězstvím nad rezervou Líšně

17.06.2014
B l a n s k o - Vítězně se rozloučili s divizní sezónou mladší dorostenci FK Blansko. Svěřenci trenéra Jiřího Pokoje staršího porazili na stadionu na Údolní v rámci 14. kola SK Líšeň B 3:2 a v konečné tabulce obsadili čtvrté místo.
Další stránky
123>>