1

Novinky

Roman Šindelka: Kádr jsme skládali na poslední chvíli

31.07.2010
B l a n s k o - Doslova za pět minut dvanáct se tvořil kádr A mužstva FK APOS Blansko. Před startem nového ročníku divize se nakonec i díky vstupu nového generálního partnera podařilo většinu fotbalistů udržet.

Generálka bez branek

31.07.2010
B l a n s k o - Remízou 0:0 skončilo poslední přípravné utkání fotbalistů FK APOS Blansko v rámci letní přípravy. Proti Boskovicím si dokázali svěřenci Romana Šindelky vypracovat několik slibných příležitostí, bohužel se jim však nepodařilo ani jednu proměnit.

Rájci dál fandím, říká Radek Bezděk

28.07.2010
B l a n s k o - Pikantní utkání odehrál proti Rájci čerstvě přeškolený útočník Radek Bezděk. V týmu trenéra Záleského působil rok a půl a stále v něm má řadu přátel.

Výhru nad Rájcem vystřelil Kamil Janíček

28.07.2010
B l a n s k o - Vítězstvím 1:0 nad Rájcem-Jestřebí skončilo předposlední přípravné utkání fotbalistů FK APOS Blansko. O jedinou branku se ve 41. minutě postaral Kamil Janíček.

František Karaffa: Na působení v Blansku budu vždy vzpomínat v dobrém

28.07.2010
B l a n s k o - Minulý týden navštívil přátelské utkání našich fotbalistů s Ráječkem František Karaffa, bývalá opora zadních řad, která v Blansku pamatuje dva postupy.

Výsledek je na naše poměry vcelku solidní, říká Petr Šíp

27.07.2010
V a v ř i n e c / B l a n s k o - Poprvé s kapitánskou páskou vedl blanenský tým do boje levý obránce či záložník Petr Šíp. I přes prohru 0:3 hodnotil výkon mužstva proti olomouckému týmu pozitivně.

Chtěl bych to zkusit ještě někde jinde, říká Martin Sehnal

27.07.2010
V a v ř i n e c / B l a n s k o - V pohárovém utkání proti 1. HFK Olomouc si odbyl derniéru v dresu Blanska útočník Martin Sehnal. Po 4 letech mění blonďatý kanonýr dres a odchází za trenérem Vašíčkem do HFK Třebíč.

Petr Uličný: Jsem spokojený s výsledkem i se hrou

27.07.2010
V a v ř i n e c / B l a n s k o - Spokojený s výsledkem i se hrou svého mužstva byl po pohárovém zápase s Blanskem zkušený lodivod 1. HFK Olomouc Petr Uličný. (FOTO: www.1.hfkolomouc.cz)

Blansko v poháru podlehlo HFK Olomouci

25.07.2010
B l a n s k o - Porážkou 0:3 skončilo utkání fotbalistů FK APOS Blansko v rámci 1. kola Ondrášovka Cupu proti ambicióznímu celku MSFL 1. HFK Olomouci. Ve výborném světle se předvedl brankář Karel Švancara, jehož výkon po zápase náležitě ocenil i zkušený trenér Petr Uličný.

Blansko v přípravě prohrálo. Sehnal je na odchodu do Třebíče

23.07.2010
B l a n s k o - Měla to být generálka před sobotním pohárovým zápasem s Olomoucí. Jenže přípravný zápas s Ráječkem blanenští fotbalisté nezvládli a prohráli na domácím hřišti 0:2. Olympia předčila soupeře v rychlosti, kombinaci i nasazení.

Rozlučka s Tomášem Klevetou

20.07.2010
B l a n s k o - Rozlučka Tomáše Klevety s aktivní kariérou proběhla v neděli ve Vavřinci. V přátelském utkání porazili fotbalisté FK APOS Blansko Zrcadlo Team v čele s hlavním aktérem 3:2.

V neděli proti Zrcadlo Teamu

15.07.2010
B l a n s k o - Exhibiční utkání spojené s rozloučením Tomáše Klevety s aktivní kariérou absolvují tuto neděli fotbalisté FK APOS Blansko. Jejich soupeřem bude výběr týdeníku Zrcadla blanenska a boskovicka.

Utkání mě moc nenadchlo, říká Roman Šindelka

15.07.2010
B l a n s k o - Nepříliš spokojený s úvodním zápasem letní přípravy byl trenér Roman Šindelka. Duel se Spartou Brno jednoznačně odhalil slabinu současného Blanska - defenzivní činnost celého mužstva.

Martin Sehnal II: Obdivuji kluky, že divizi udrželi

15.07.2010
B l a n s k o - Martin Sehnal vychytal Blansku výhru. I tak by mohl znít některý z příštích titulků. Ne, nebojte se, blanenský kanonýr nemění post, pouze mezi tři tyče přišel na zkoušku ze Zbrojovky Brno 19letý brankář se stejným jménem, jako má dlouholetý ostrostřelec FK APOS.

Duel se Spartou skončil divokou remízou

14.07.2010
B l a n s k o - První přípravný zápas v rámci letní přípravy mají za sebou fotbalisté FK APOS Blansko. Po prohraném prvním poločase pokračoval brankostroj i po změně stran a konečnou remízu 4:4 zajistil v poslední minutě Tomáš Jarůšek.