Kroměříž

Blansko

6:2

Blansko

Vratimov

31.07.2021 | 17:00

Rozpis zápasů

vs

Kroměříž

Blansko

6

2

vs

Blansko

Vratimov

31.07.2021 | 17:00

Rozpis zápasů

Články

Blansko v generálce přehrálo Morendu

30.07.2016
B l a n s k o - Vydařenou generálku před startem nového ročníku MSFL mají za sebou fotbalisté A týmu FK Blansko. Svěřenci Zbyňka Zbořila porazili na domácím stadionu na Údolní Moravskou Slavii 6:1. Hattrickem se blýskl Petr Kutal.

František Fiala končí v pozici vedoucího A mužstva

28.07.2016
B l a n s k o - Po několika příchodech a odchodech v kádru A týmu, které následovaly po postupu do Moravskoslezské ligy dochází ke změně také v realizačním týmu. Po třech a půl letech skončil ve funkci vedoucího mužstva František Fiala.

Blansko v Žebětíně zdolalo Bystrc

27.07.2016
Ž e b ě t í n / B l a n s k o - V předposledním přípravném utkání před startem třetiligové sezóny 2016/17 porazili fotbalisté A týmu FK Blansko loňský třetí celek krajského přeboru Dostu Bystrc 3:0. O branky se postarali Tomáš Juříček, zapůjčený z Tišnova, Luboš Chloupek a Dominik Šmerda.

Chybělo trošku štěstí při zakončení, říká po vyřazení Jiří Kratochvíl

26.07.2016
T i š n o v / B l a n s k o - Podařené utkání odehrál proti Tišnovu jeden z odchovanců v blanenské sestavě Jiří Kratochvíl. Ten se v prvním poločase postaral o vyrovnávací trefu a ve druhé půli pro změnu na branku přihrával. Kreativní záložník se za pohárovým vyřazením ohlédl v našem rozhovoru.

Svoji šanci jsme prováhali v první půlce, mrzelo po vyřazení trenéra Zbořila

26.07.2016
T i š n o v / B l a n s k o - Jeho svěřenci předvedli v pohárovém utkání s Tišnovem solidní výkon. V prvním poločase si vypracovali více šancí než soupeř, nakonec však museli dvakrát dotahovat. Trenér Zbořil se za průběhem zápasu ohlédl v našem rozhovoru.

Blansko v poháru končí, na penalty postoupil Tišnov

25.07.2016
T i š n o v / B l a n s k o - Již v předkole skončila pouť fotbalistů A týmu FK Blansko letošním ročníkem domácího poháru. Svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila v MOL Cupu proti nováčkovi krajského přeboru z Tišnova dvakrát dotahovali. O postupujícím nerozhodlo ani prodloužení. Vše rozhřešily až pokutové kopy a jejich desátá série.

Blansko vstupuje do MOL Cupu, v neděli se představí v Tišnově

22.07.2016
B l a n s k o - První ostrý test v rámci nového soutěžního ročníku 2016/17 čeká o nadcházejícím víkendu fotbalisty A týmu FK Blansko. V rámci předkola domácího poháru se svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila představí v neděli od 17 hodin na hřišti Tišnova.

Blansko muselo s Boskovice dotahovat, nakonec zvítězilo o branku

21.07.2016
B o s k o v i c e / B l a n s k o - Fotbalisté A týmu FK Blansko mají za sebou třetí přátelské utkání v rámci probíhající letní přípravy. Svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila museli proti domácím Boskovicím dotahovat tříbrankovou ztrátu, nakonec zvítězili 5:4.

Hodnocení sezóny 2015/16 - A mužstvo

20.07.2016
B l a n s k o - Letní příprava A týmu před startem Moravskoslezské ligy je v plném proudu. My se však vrátíme v čase zpátky k uplynulé postupové sezóně 2015/16, kterou jsme pro vás shrnuli řečí čísel.

Blansko v přípravě remizovalo s Líšní

17.07.2016
Z b ý š o v / B l a n s k o - Fotbalisté A týmu FK Blansko sehráli v sobotu druhé přípravné utkání. Svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila na hřišti ve Zbýšově remizovali s celkem SK Líšeň 1:1, když vedoucí branku Blanska vstřelil Jaromír Motyčka. Celé utkání odchytali David Juran a Zdeněk Veselý.

Přípravka získala na E.ON Junior Cupu v Kostelci bronz

15.07.2016
B l a n s k o - Předposlední červnovou neděli se přípravka ročníku 2006 a mladší zúčastnila turnaje E.ON Junior Cup, který se uskutečnil v pěkném areálu v Kostelci na Hané. Turnaje se zúčastnilo 13 družstev rozdělených do dvou skupin, kde se družstva utkala systémem každý s každým.

Chce to čas, říká o souhře týmu po zápase s Vyškovem David Juran

14.07.2016
R a d s l a v i c e / B l a n s k o - V úterý se po návratu z testů v Bulharsku zapojil do tréninkového procesu David Juran. Blanenský brankář odchytal také 70. minut úvodního přípravného utkání s Vyškovem. O své dojmy z Bulharska a z úvodního přípravného duelu se podělil v našem rozhovoru.

Blansko na úvod přípravy podlehlo Vyškovu

14.07.2016
R a d s l a v i c e / B l a n s k o - Fotbalisté A týmu FK Blansko odstartovali letní přípravu porážkou. Svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila, který vyzkoušel hned sedm nových tváří, podlehli loňskému šestému celku MSFL Vyškovu 6:2.

Potřebujeme mít hladové hráče, říká trenér Zbořil

12.07.2016
B l a n s k o - Letní přípravu zahájili jeho svěřenci svědomitě a s chutí. Trenér Zbyněk Zbořil se v rámci přípravy na třetí ligu soustředí na sestavení perspektivního a hladového týmu, který se bude rvát o solidní umístění. Více již v našem rozhovoru.

Blansko zahájilo přípravu na třetí ligu

12.07.2016
B l a n s k o - A tým FK Blansko zahájil letní přípravu. Trenéru Zbyňku Zbořilo se v pátek na úvodní tréninkové jednotce hlásilo na stadionu na Mlýnské 12 hráčů. V pondělí jich přibylo dalších šest. První přípravný zápas čeká Blanenské již zítra, kdy se střetnou v Radslavicích s Vyškovem.
Další stránky
12>>