Otrokovice

Blansko

2:4

Blansko

Uh. Brod

25.09.2021 | 15:30

Rozpis zápasů

vs

Otrokovice

Blansko

2

4

vs

Blansko

Uh. Brod

25.09.2021 | 15:30

Rozpis zápasů

Články

Do třetice výhra, Blansko si poradilo s Kuřimí

30.01.2016
B r n o / B l a n s k o - Třetí přípravné utkání odehráli poslední lednovou sobotu fotbalisté A týmu FK Blansko. Na umělé trávě VUT Brno porazili svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila v omlazené sestavě FC Kuřim 3:0.

Blansko se v sobotu představí na hřišti brněnského VUT proti Kuřimi

29.01.2016
B l a n s k o - Druhý týden zimní přípravy završí zítra fotbalisté A týmu FK Blansko. Svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila tentokrát nastoupí na umělé trávě v areálu VUT Brno od 9:30 proti Kuřimi.

Starší přípravka se rozcvičila na bowlingu a v Pohořelicích získala stříbro

28.01.2016
B l a n s k o - V neděli 25. ledna vyrazila starší přípravka - ročník 2006 a mladší na turnaj do Pohořelic, kde se poměřila s týmy z Brna a okolí.

Zápas se určitě musel líbit, říká střelec vítězné branky Jan Trtílek

28.01.2016
B l a n s k o - V přípravném zápase proti třetiligové Líšni měl prsty v obou brankách svého mužstvu. Útočník Jan Trtílek v 65. minutě zaznamenal vítěznou trefu a po jeho přihrávce se v 76. minutě prosadil Dominik Flachs. Nejen o těchto momentech byla řeč v pozápasovém rozhovoru.

Blansko v konfrontaci s třetiligovou Líšní uspělo, o výhře rozhodlo ve druhém poločase

27.01.2016
B r n o / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko uspěli i ve druhém přípravném utkání. Na umělé trávě v Líšni porazili svěřenci trenéra Zbořila díky brankám Jana Trtílka a Dominika Flachse domácí A tým po kvalitním výkonu 2:0.

Ve druhém přípravném utkání vyzve Blansko třetiligovou Líšeň

26.01.2016
B l a n s k o - V polovině druhého týdne zimní přípravy čeká fotbalisty FK Blansko další přátelské utkání se stejným pořadovým číslem. Na umělé trávě v Líšni se svěřenci Zbyňka Zbořila střetnou s aktuálně 14. celkem MSFL SK Líšní, jejíž lavičce již druhou sezónu vládne zkušený Josef Mazura.

Mám pocit, že útočná fáze bude naprosto v pořádku, říká trenér Zbořil

25.01.2016
V y š k o v / B l a n s k o - Úvodní přípravný zápas sehráli jeho svěřenci na zasněžené umělce ve Vyškově, přesto byl k vidění zajímavý fotbal, okořeněný osmi brankami. Za vítězstvím nad Morkovicemi v poměru 6:2 jsme se ohlédli s trenérem Zbyňkem Zbořilem.

Bylo to trochu takové deja vu, říká o změně postu Jakub Šplíchal

24.01.2016
V y š k o v / B l a n s k o - Obnovenou spolupráci s trenérem Zbořilem zažívá Jakub Šplíchal. Blanenský obránce pod jeho taktovkou působil ve Svitavách. A právě tam si poprvé zahrál na postu levého obránce, kde nastoupil i proti Morkovicím.

Blansko v gólově plodném utkání porazilo Morkovice

23.01.2016
V y š k o v / B l a n s k o - Vítězstvím o čtyři branky zahájili sérii jedenácti přípravných utkání fotbalisté A týmu FK Blansko. V zápase bohatém na šance porazili svěřenci trenéra Zbořila FC Morkovice 6:2. Po dvou brankách vstřelili Jan Nečas a Petr Švancara, který navíc u dalších třech asistoval.

Blansko na úvod přípravy vyzve Morkovice

22.01.2016
B l a n s k o - Úvodní přátelské utkání v rámci probíhající zimní přípravy sehrají již zítra fotbalisté A týmu FK Blansko. Na umělé trávě ve Vyškově se svěřenci trenéra Zbyňka Zbořila utkají od 13 hodin s týmem FC Morkovice.

Foto a video z úvodního tréninku zimní přípravy

19.01.2016
B l a n s k o - V neděli odstartovala zimní příprava fotbalistů A týmu FK Blansko. Za první tréninkovou jednotkou pod vedením trenéra Zbořila se ohlédneme prostřednictvím několika fotografií a krátké videoreportáže.

A tým zahájil pod vedením trenéra Zbořila zimní přípravu

17.01.2016
B l a n s k o - Pod vedením staronového kouče Zbyňka Zbořila se dnes k úvodnímu tréninku zimní přípravy sešli fotbalisté A týmu FK Blansko. Ti se připravovali v areálu stadionu na Údolní, v dalších dnech se pak přesunou i na umělý povrch do Boskovic.

Vzpomínka na Miloše Hlaváčka

17.01.2016
B l a n s k o - Dnes uplynuly přesně tři roky ode dne, kdy naše řady navždy opustil bývalý hráč Spartaku ČKD Blansko pan Miloš Hlaváček.

Vítězství v anketě fotbalista OFS Blansko obhájil David Juran

16.01.2016
B l a n s k o - V boskovickém zámeckém skleníku se uskutečnilo vyhlášení XIII. ročníku ankety Fotbalista roku 2015. Stejně jako loni usedl na trůn brankář A mužstva FK Blansko David Juran. Do nejlepší jedenáctky se dostali také jeho spoluhráči Jan Trtílek, Petr Švancara a David Müller.

Mladší dorostenci a dva hráči A mužstva oceněni v anketě Sportovec roku

15.01.2016
B l a n s k o - V Letovicích se včera uskutečnilo slavnostní vyhlášení ankety Sportovec roku okresu Blansko za rok 2015. Na ní měl své zástupce i FK Blansko v podobě mladších dorostenců a Davida Jurana s Petrem Švancarou.
Další stránky
12>>