Články - staří páni

Po devatenácti letech jsem snad dokázal, že jsem nebyl v Anglii náhodou, smál se Maier

čtvrtek 28.5.2015 | www.sport.cz, Foto: Vlastimil Vacek/Právo

P r a h a / B l a n s k o - Pan Neprůstřelný. Solidně zaplněný Eden tleskal při Setkání legend hvězdám kalibru Pavla Nedvěda, Karla Poborského, Patrika Bergra či Jana Kollera. Nejlepším hráčem českého týmu v exhibici proti Německu (6:3) byl ovšem vyhlášen někdo úplně jiný. Brankář Ladislav Maier, který na stříbrném mistrovství Evropy 1996 v Anglii vystupoval jen v roli trojky, předvedl spektakulární výkon.

Ctibor Malík: Byl to pěkný zážitek

čtvrtek 2.10.2014 | Boris Hasa

B l a n s k o - Jako hrající trenér dovedl Metru Blansko k vítězství v exhibičním utkání starých gard proti ČKD Blansko. Ctibor Malík starší proměnil v 67. minutě penaltu, která rozhodla o konečném výsledku, jenž vyzněl ve prospěch Metry v poměru 4:3.

Zavzpomínali jsme na staré časy, hodnotil derby trenér Študent

středa 1.10.2014 | Boris Hasa

B l a n s k o - V exhibičním utkání starých gard vedl ČKD Blansko jako za starých časů legendární trenér Ivan Študent, jehož svěřenci se museli sklonit před soupeřem z Metry, kterému podlehli 3:4.

Jan Kopenec si derby starých gard užil

středa 1.10.2014 | Boris Hasa

B l a n s k o - V utkání starých gard ČKD Blansko a Metry Blansko se v dresu ČKD představil divákům také jeden z mistrů republiky z roku 1978 Jan Kopenec. Ten působil v ČKD Blansko v sezóně 1982/83 a na toto angažmá dodnes rád vzpomíná.

Derby starých gard vyhrála Metra Blansko

středa 1.10.2014 | Boris Hasa

B l a n s k o - V sobotu bylo na stadionu na Údolní sehráno exhibiční utkání starých gard ČKD Blansko a Metry Blansko. Zajímavý duel okořeněný sedmi gólovými trefami a výbornými zákroky obou brankářů skončilo výhrou Metry Blansko v poměru 4:3.

Exhibiční utkání starých gard Metry a ČKD

úterý 23.9.2014 | Boris Hasa

B l a n s k o - K příležitosti 10 let od založení fotbalového klubu FK Blansko bude v sobotu 27. září od 14:00 sehráno na stadionu na Údolní exhibiční utkání starých gard ČKD Blansko a Metry Blansko. Záštitu nad utkáním převzal Ing. Jiří Crha, předseda FK Blansko a místostarosta města Blansko.

Staří páni skončili v Jedovnicích třetí

neděle 4.12.2011 | Boris Hasa

J e d o v n i c e - V pořadí již 8. ročníku mikulášského turnaje v hale jedovnické průmyslovky se zúčastnili bývalí hráči Spartaku ČKD Blansko pod hlavičkou Fiala Team. Oproti loňskému roku si blanenští veteráni o jedno místo pohoršili a skončili na třetím místě.

Staří páni se představí v Jedovnicích

úterý 29.11.2011 | Boris Hasa

B l a n s k o - V pořadí již 8. ročníku Mikulášského turnaje v hale jedovnické průmyslovky se tuto sobotu zúčastní bývalí hráči Spartaku ČKD Blansko pod hlavičkou Fiala Team.

Staří páni vybojovali v Jedovnicích 2. místo

neděle 5.12.2010 | Boris Hasa

J e d o v n i c e - V pořadí již 7. ročníku mikulášského turnaje v hale jedovnické průmyslovky se zúčastnili bývalí hráči Spartaku ČKD Blansko pod hlavičkou Fiala Team. Oproti loňskému roku si blanenští veteráni o jedno místo polepšili a skončili na druhém místě.

Staří páni vyhráli turnaj v rakouském Mürzzuschlagu

úterý 22.6.2010 | Boris Hasa

M ü r z z u s c h l a g - V sobotu 12. června se staří páni pod hlavičkou Fiala team ČKD Blansko zúčastnili turnaje v rakouském partnerském městě Mürzzuschlag při příležitosti oslav 60 let založení místního fotbalového klubu ESV.

Staří páni skončili v Jedovnicích třetí

neděle 6.12.2009 | Boris Hasa

Bývalí hráči ČKD Blansko pod hlavičkou Fiala Team absolvovali v sobotu 6. ročník Mikulášského turnaje v hale jedovnické průmyslovky. Sešly se zde týmy z Jedovnic, Lipovce, Říkovic, Velké Bíteše a Blanska.

Copyright © 2007-2024 & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu